Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Jaggie »

Audi poradala pro par jedincu zkusebni(+ostre) jizdy novych RS modelu na zavodni draze Sodegaura Forest Raceway.
Pro srandu kralikum, jsme se taky registroval. Vyslo to a vyfasoval jsem RS4.
Na kazda dve auta nam priradili pro jezdce, ktery je v cele.
Odjeli jsme 7 kol a 2 ostra kola. Pak jeste jednu jizdu, kdy za volantem sedel pro jezdec.
Pocasi uplne bezvadne. Uplne nej zvuk mela samozrejme RS6/RS7, ale udrzet pres 600 koni uz chce trochu fistrona, tak treba nekdy priste.
Obrázek
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Předseda »

V případě RS4 audině ujel vlak.. Mercedes stále nabízí C AMG s kolika 480 konmi? Ani ne tak dávno to bylo 63s s 510? A BMW stále koupíš nový s 500+.. A zrovna na největšího rivala M3 se RS4 nechytá.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Jaggie »

to je dost mozne, charakter auta ale neni tvoren jen vykonem
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Předseda »

já ti nevím, pro mě to žádný charakter nemá. Jede to rychle vždy a všude. O tom není pochyb. Umí s tím jet rychle kde kdo, o tom taky není pochyb. Já z toho řízení měl pocit jako hrát playstation.
V audi valíš bomby a ještě si zapneš masážní sesle a štouráš se v nose. Oproti tomu C63s už chtělo přemýšlet a řídit. Nestát na plynu jak na rýči. Nebo M2cs - při stejném tempu jako u RS4 z toho vylezeš naprosto zpocený.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3236
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od mattonecz »

a to je jako lepsi ? :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2429
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Brus »

vzdyt je to kombi, podle me ty auta nejsou ani mineny jako konkurence
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5488
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od M.Z. »

Taky si myslím, že u praktických provedení, nikdo nečeká okruhové chování auta. Podle mě to mají naladěné dobře a podle preferencí zákazníků.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Předseda »

@maratonec: to záleží na chuti každého soudruha. Avšak to, že vrchol RS zaostává za konkurencí ve výkonu je prostě fakt.

@brus: jakože to nej co Audi umí - RS, tak není konkurence ///M? Vždyť jsou to konkurenti od samého začátku.

@MZ: netvdím, že je to nastavé špatně. Jen, že za konkurencí zaostávaj. RS poladíš tak na 500 koní max (bez úprav). Na této hodnotě BMW teprve začíná. A to, že je to "praktické" kombi je úplně irelevantní. To bys pak nemohl srovnávat RS6 s M5 atd..
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Jaggie »

Ceeda: Asi mas od RS kombi(rodinneho) auta proste jine ocekavani nez ja, 100 lidi 100 chuti.
Jestli to auto ma 450 nebo 550koni je ve vysledku jedno. Poznas to jen na rovinach. Rovne umi jezdit kazdy.
Turbolag minimalizovan, takze pri vyjezdu ze zatazky zadny problem nebyl. Radil jsem padly, takze nevim jak radi v auto modu.
Ja jsem z toho auta mel hodne dobry pocit, podvozek sice nebyl tratovy, ale holt je to stock auto.
Jako daily bych si to umel predstavit. Oproti 6tkovemu modelu je tam ale znat kazdy centak, co se mista uvnitr tyce.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Předseda »

tywe přečtěte si co jsem napsal všichni ještě jednou a pomalu.. Příjde mi, že v tom hledáte něco úplně jiného.
RS4 je super auto, ale výkonově zaostává.
BTW když by to nebylo kombi, tak to rázem není rodinné auto, ale ultimativní stroj nebo jak? To je nějak nový zaklínadlo "rodinný", kterým se na to auto máme koukat očima Ovce v naftě?
Odpovědět