BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
riman
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: ned 10 dub 19:26

BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Příspěvek od riman »

Zdravím,

řeším výběr ojetého auta pro zábavu do cca 100 tisíc Kč, pokud možno i s počátečními náklady(víc se mi za ojeté auto, které nutně nepotřebuji dávat nechce).

Protože mě svým projevem oslovilo BMW, nejvíc času teď trávím v 316ti e 46, zaujala mě nabídka 328I kupé (rok 1996, po výměně spojky a setrvačníku a dalších věcí, údajně zcela bez koroze).

Je to dobrá volba v dnešní době nebo se dá za podobné peníze sehnat něco zajímavějšího?
Na BMW se mi líbí kombinace 6ti válce a pohonu na zadní kola, ale preferuji čistou stopu, takže bych se nebránil ani zajímavé předokolce, za ty peníze.


Díky za Vaše názory
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3993
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Příspěvek od HondaMan »

Alfa Romeo GTV/Spider
Fiat Coupe
Honda Accord Type-R

Z malých třeba
Renault Clio Sport
2.9T RWD
riman
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: ned 10 dub 19:26

Re: BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Příspěvek od riman »

Ahoj,

ten Focus http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... us/9371406 vypadá zajímavě.

Alfa GTV a Fiat Coupe mají podvozkově co říct? Accord Typer-R se mi líbil moc, ale cenově poněkud mimo.

Každopádně díky za reakce
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Příspěvek od Jacík »

riman píše:Ahoj,

ten Focus http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... us/9371406 vypadá zajímavě.

Alfa GTV a Fiat Coupe mají podvozkově co říct? Accord Typer-R se mi líbil moc, ale cenově poněkud mimo.
jj, ten je pěknej. Ten levnější už podle těch zadních světel měl nějakej blb, ale nemusí to tak být, ale ten dražší vypadá celkem dobře. Tohle byla moje volba před 3-4 roky, kdy jsem chtěl vyměnit Fiestu XR2i za něco většího, ale pak přišla nabídka na práci s naftou jako bonusem k platu, takže jsem se vyprdnul na zábavu a vzal jsem Fokála v naftě :-)

V Alfě jsem nejel a ve Fiatu Coupe jsem se párkrát vezl (pouze s tím dvoulitrem 96kW) a celkem se mi to líbilo, ale to už je tak 5-6let zpátky, nějaké zásadní postřehy nemůžu dát.

Jako to Báwo má taky něco do sebe, ovšem jen pokud jde o netuzenej kousek v rozumným stavu. A ten malej Rencek jak psal Hondaman by asi taky nebyl špatnou volbou na blbnutí...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 328i e36 a alternativy do 100 tisíc Kč

Příspěvek od jarka »

Ještě bych zvážil 323ti, je menší, obratnější a taky asi o něco méně váží než 328i coupe. Jen ten vzhled každý nezkousne. Odolnost bmw bude taky asi o trochu lepší než u starých alf a fiatů. A pokud předokolku tak to clio a focus st nebude špatná volba.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět