VW polo 9N 1,2HTP 2002

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
artesis
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26 črc 15:46

VW polo 9N 1,2HTP 2002

Příspěvek od artesis »

Ahoj všem,

není to nic co by mě vyloženě štvalo ale nějak mi to nedá :-) pokaždé když ráno (nebo to je jedno kdy), prostě auto stojí déle tak prvních pár minut tahle ke straně, vždy jen k pravé. Pokud nechám plnej levej při zaparkování tak je to o poznání lepší ale "úplně ono" to prostě není. Většinou se to po 5km začne srovnávat a po 10km je to už úplně OK. Nechal jsem to dát na geo, pak do jiného servisu po půlroce znova kde jim to prý chvíli tahlo ale pak že je to ok, vyměnili jen destičky a že je to jak z cukru a nechtěli se v tom moc interesovat víc. STK to prošlo bez ztráty kytičky. Nikdo na nic nepřišel. Napadla mě kapalina do posilovače a jeden moc hodnej pan servisák mě pomalu vzal po klavě klíčem, že to je blbost a měl jsem asi 5minut proslov jak to tím být nemůže.... no myslim si o tom svoje, skoro bych to tipoval, po tom co jsem zjistil že napsal vyfakturuju do smsky s měkkým "i". Tak mám zase škuby jestli to někam dát nebo ne ale prostě nepřijde mi to úplně normální hlavně když jezdim většinou trasy do 5km takže si rovné jízdy moc neužiju :-). Pokud by to bylo něco na stupni obtížnosti plameňák +, tak bych si to i zkusil opravit sám... no nevim.
Ideálně hledám někoho, kdo něco podobného řešil a vyřešil.

Jinak skoro bych řekl, že to ani neni o vzdálenosti jako o tom točení s volantem, takový dva kruháče a je to vpohodě :-). No ale to neni jaksi řešení...

Auto má najeto 69 000km a je jinak v super stavu. Koupil jsem to od jedné paní co s tím moc nejezdila před dvěma roky a vše je jak nové. (neni to žádná vylítaná herka - to tím chci říct).

No každopádně díky za reakce a případnou pomoc.
Odpovědět