Rada při výběru / Audi A6

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
robbb
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02 led 12:26

Rada při výběru / Audi A6

Příspěvek od robbb »

Ahoj lidi,

Chystám se koupit audi a6 3.0 TDI* 180 kw rv.2011 a výš.
Jakožto převážně zkušení lidi, co zde jsou, jsem se rozhodl tu napsat, a přijít si tak pro radu doporučení či kritiku.

Mohu Vás poprosit, vaše zkušenosti, poznatky nebo cenné info o této motorizaci.
Slyšel jsem dosti o převodovce, jak je hrozný ten 7st automat apod, a od toho tu jsem, dle mého jde jen o to jak se k tomu majitel choval a dával autu co vyžaduje.

Chtěl bych něco takového:

https://tinyurl.com/s47k3jt (zkrácený link, ten původní byl dlouhý)

děkuji moc za rady.

Budu rád za všechny postřehy,ohledně spotřeby , ceny dílu atd, od jakého nájezdu km koupuit atd...(finance mám...)

díky moc, a přeji všem šťastný nový rok,hodně najetých km bez nehod. :ymparty:
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Rada při výběru / Audi A6

Příspěvek od janjan »

koukáš po autě za pětinu původní ceny, kde servis stojí stále stejně jako u nového auta... A6 bez vduchu ztrácí smysl. S-tronic je hrozný, pokud má najeto 200 na jeden olej.

Navíc tenhle konkrétní kus na replikách origo kol jiného modelu nebudí zrovna pocit, že předchozí majitel peníze měl... Co vlastně hledáš a na co? Jak jsi došel k tomu, že to musí být A6?
robbb
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02 led 12:26

Re: Rada při výběru / Audi A6

Příspěvek od robbb »

Nemyslel jsme,že tenhle konkrétní kus co jsem poslal chci, jen že mu podobný.(tou výbavou a stylem)

No určitě bych se ujistil a ověřil co kupuji, jak byly měněny oleje, a podobné servisní úkony.
Došel jsem k tomu tak, že se mi to auto líbí samo o sobě, známý má to samé 2011, 180 kw , limuzínu, a nestěžuje si, byl jsem to projet a zalíbilo se mi to všemi 10.

píšeš jako bys mě odrazoval
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rada při výběru / Audi A6

Příspěvek od Stepan »

no, on tě totiž odrazuje :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Rada při výběru / Audi A6

Příspěvek od janjan »

Počítej s tím, že s 200K na hrbu tam jsou původní tlumiče, kotouče, spojky a spousta dalšího spotřebáku. Podvozek jinak ještě něco dá. Ale taky tě brzo čekají rozvody.

Takže to máš těžce přes 100 jen za tuhle parádu a to se ještě nic nerozbilo. Pokud nekoupíš origo díly, vysolíš to samý za chvíli znova a to už origo koupíš. Jen pak nebuď překvapenej, žes koupil káru za pár set a ona z tebe dojí nemalý prachy.
Odpovědět