Audi A6 2014-2015

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od janjan »

Přečti si ještě jednou pořádně, co píšu. Je rozdíl, když auto zvenku a zevnitř vypadá jako nové, nebo jestli je jeho technický stav jako u nového. Ty píšeš o tom, že auto, co má na hrbu 3 kila, je ve slušném stavu. Já píšu o tom, že technicky už dávno není a to s ohledem na věci, které jsem vypsal výše... To, že to někdo třeba nevnímá a necejtí, je věc druhá.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od driver »

Technicky je tam amortizace významná na čem?
Na spojce ne, brzdy přehozené, výfuk bez rzi, ramena taky, vačka altík všechno je cajk i ve třech kilech a ty jsi špatný z kila jen z principu?
Nové je nové, to bez diskuse, ale že je auto v kilu vyjetina je žvást. Někdo to najede za rok.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od janjan »

Jak píšu, pro někoho to stačí, já mám holt vyšší nároky. Ve 3 kilech prostě ramena nejsou cajk, kór u C5, kde odcházely po 100 tis... Altík to má za pár a co ten zbytek? Co ložiska, vůle poloos, setrvačník apod? Ve 3 kilech světla dávno nesvítí, krycí plexi rozbité od kamínků, stejně jako kapota a maska, skla odřená, lak plný vlásečníc... jak říkám, pro někoho ok, pro mě prostě ne.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od driver »

Auto v kilu může být jako nové a ani ve třech nemusí být světla vysvícená, když nejezdíš v noci, tak je nezapínáš, přes den se svítí jen na "balkáně" kamaráde, venku ne.
Altík udělá okolo 4kil s přehledem.
Omlácený čumák má akorát zběsilý (věčný) začátečník, co má pocit, že lepením se na druhé bude dříve v cíli. A to pak má otryskaný čumák po 50tis za půl roku, né ve třech kilech.
Ramena odcházely po kilu? To bych je měnil každý rok? Kde jsi to četl, v Blesku?
Viděl jsi někdy nějaký veterán?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od řidičBOB »

Základ je péče. Jak servisní, tak o vnitřek. Já pravidelně kůži ošetřuji a třeba z podlahy by se dalo kdykoliv jíst. Nenávidím prasečí auta. V ulici si už sousedi dělají prdel - prej ten, co má věčně umyté auto :-)
Musím říct, že jsem docela překvapený, jaké je to auto/motor držák. Zbrat dostává docela dost, od počátku je upravený výkon a vše drží. Ale to mi říkali, když jsem to kupoval, že to je držák. Já jsě ještě bez nádrže na chcanky tedy...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od janjan »

driver píše:Auto v kilu může být jako nové a ani ve třech nemusí být světla vysvícená, když nejezdíš v noci, tak je nezapínáš, přes den se svítí jen na "balkáně" kamaráde, venku ne.
Altík udělá okolo 4kil s přehledem.
Omlácený čumák má akorát zběsilý (věčný) začátečník, co má pocit, že lepením se na druhé bude dříve v cíli. A to pak má otryskaný čumák po 50tis za půl roku, né ve třech kilech.
Ramena odcházely po kilu? To bych je měnil každý rok? Kde jsi to četl, v Blesku?
Viděl jsi někdy nějaký veterán?
Ty vždycky reaguješ jen na tu část, co se ti zrovna hodí... Je mi to fuk, jezdi si v čem chceš. Jestli ti přijdou původní ramena i světla po 3 kilech v pořádku, tak s tím nemám problém.
Cosanostra
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 čer 19:15

Re: Audi A6 2014-2015

Příspěvek od Cosanostra »

Tak co jsi nakonec pořídil
Odpovědět