Touarega jakého vybrat

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od mattonecz »

Michal vždy vytáhne totální nesmysl k ničemu. To musí bejt snad naschvál
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
rfarsky
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 27 zář 19:53

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od rfarsky »

mattonecz píše:Michal vždy vytáhne totální nesmysl k ničemu. To musí bejt snad naschvál
Taky jsem to nepochopil.Ví kulový na čem a v čem jezdím. Mám 15 let starou káru , na který si udělám včetně rozvodů vše a když na to nemám náladu nebo nářadí ,tak to šoupnu do servisu.Už mě dávno nebaví se v tom hrabat a hlavně mě živí něco jiného a servisáky opravy aut a tak by to mělo být.
Naposledy upravil(a) rfarsky dne pon 01 říj 14:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od Stepan »

On to asi myslel tak, že když na bazarovém autě bude obuta nějaká slisovaná tma, tak se dá předpokládat, že původní majitel šetřil i na údržbě.
Což je imo kravina. :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od Michal220 »

Přesně Stepan.Jestli rfarsky dokáže sám servisovat touarega jak na 15letým autě tak je fakt třída.Mattone trefil jsi se tk.
rfarsky
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 27 zář 19:53

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od rfarsky »

Na servis Tuarega už musí být slušný zázemí .S těma gumama to mohlo byt napsané líp jinak souhlas. Jedná se mi o tenhle kus . https://auto.bazos.cz/inzerat/93916491/ ... edadla.php
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od HondaMan »

Podle fotek vypadá OK. Projeď ho, vezmi do servisu na důkladnou prohlídku a pokud ho nekupuješ za poslední peníze a jsi připraven že nebude chtít jen naftu a jednou ročně olej, tak si ho kup.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud to má servis, tak by to mohlo být ok. Rozvody píše, že byly udělané. Turbo? Měchy? Převodovka?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od driver »

rfarsky píše:Chtěl jsem koupit nového Allspace , ale ty nové motory mě odrazují.
Do těď jezdím se Sharanem a z tohoto auta se těžko přesedlává do něčeho menšího.Mám rád pohodlí a rozhodně nechci sypat 1,5mega do novéo auta.
nové s garancí v dnešní době neznamená,že budu jezdit v pohodě a nebude mým druhým domovem servis.
Nedostatek motivace a invence!
Když jsem prodával T5 MV tak mi volali pomatenci, co naříkali, že nejlepší byla T4 Transporter.
Jediná věc tam byla lepší, přední náprava, a to jen na komfort.
Na cit už byla lepší MC Pherson z T5 a ÚPLNĚ VŠE ostatní bylo u T5 lepší. Za rok budu prodávat T6, to bude zas dílo ty hovory...
Škoda že to není T5, to byl držák :D
Tak to je podobně i dneska s novými auty.
Největší slabina jsou emisní normy. Potřebuješ pořádný silná motor s drive mode, ve sportu to nepodtáčí a vypnout start stop a nevidím problém!
Podle mě to je jako s barákama!
Jediný pravý důvod nestavět nový ale rekonstruovat jsou peníze. Neexistuje žádný jiný důvod............ :ymparty:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od HondaMan »

S barákama to není tak snadné. Ja před dvěma rokama koupil zánovní dům ve stávající zástavbě se vzrostlou zahradou... kdybych šel stavět, tak možná dneska řeším stěhování a zahradu mám srovnatelnou tak za 10 let.
S auty je to podobné. V době čekacích lhůt i přes 12 měsíců, nedostupnosti motorů z důvodu emisí... se může pár lidí rozhodnout pro zánovní.
Souhlasím ale že nové je nové.
2.9T RWD
rfarsky
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 27 zář 19:53

Re: Touarega jakého vybrat

Příspěvek od rfarsky »

Tak určitě nové je nové a kdyby VW dával lepší záruky možná by mě to přemluvilo.Ale rozhoně souhlasím s tím ,že si pokládám otázku jestli dát mega za nové a nebo 0,5 mega za jeté a mít rezervu na jiné věci. Je to jenom o prioritách.Mám rád prostorný auta , protože ten prostor často využívám,ale najít auto za II Sharana je dneska problém. A zároveň Touareg je pěkný silný bezpečný auto , který nepotřebuju ani ho moc nevyužiji , ale chci ho. A tak to prostě někdy chodí.
Odpovědět