Zápis 17 kol

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Clooone1
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 zář 15:29

Zápis 17 kol

Příspěvek od Clooone1 »

Zdravím všechny, potřeboval bych od Vás pomoci, co se vyznáte v tomto okruhu. Problém je takový, jedna paní mě nabourala, takže přijel likvidátor a chtěl vidět velký techničák, řekl jsem mu že ho u sebe nemám, řekl mi, ať ho pošlu později. Mám audi A3 a na ní obuté kola R17 215/45. Bohužel však nemám zapsané v TP. Bojím se že když na to přijdou, tak mi nedají ani korunu na opravu. Proto bych Vás chtěl chtěl požádat o nějaké řešení, které by tomuto předešlo. Kola se jmenují FSW nero 01 nebo 03. Chtěl jsem na netu sehnat Typový list, bohužel jsem ho nikde nenašel a když jsem šel na oficiální stránku FSW, tak je celá německy a já neumím ani slovo německy. Poradil by mi prosím někdo kde bych tento typový list mohl sehnat nebo nějaký jiný způsob jak to zapsat do TP, popř.i to tam nějak natisknout nebo pak upravit na počítači?Budu TP skenovat a poté posílat. Děkuji všem za odpovědi.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od 970ka »

Jsou napsané v návodu na obsluhu ? Pak by to neměl být problém.Jen zaběhnout na úřad.U A3 to budou mít na úřadě také v databázi.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27048
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od řidičBOB »

To by pojišťovna musela prokázat, že ta kola měla nějaký podíl na dopravní nehodě, aby mohla krátit nebo neplnit vůbec.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Clooone1
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 zář 15:29

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od Clooone1 »

970ka píše:Jsou napsané v návodu na obsluhu ? Pak by to neměl být problém.Jen zaběhnout na úřad.U A3 to budou mít na úřadě také v databázi.
Bohužel žádný návod na obsluhu nemám, takže vůbec netuším.
Clooone1
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 zář 15:29

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od Clooone1 »

řidičBOB píše:To by pojišťovna musela prokázat, že ta kola měla nějaký podíl na dopravní nehodě, aby mohla krátit nebo neplnit vůbec.
Na nehodu určitě vliv neměla, takže myslíte že to nebudou řešit a normálně mi dají peníze? I když ta kola jsou zničená z té nehody?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27048
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od řidičBOB »

S jistotou nemohu říct, že to řešit nebudou. Ale pokud by to řešili a chtěli plnění krátit, budou muset prokázat, že to mělo negativní vliv na nehodu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Clooone1
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 zář 15:29

Re: Zápis 17 kol

Příspěvek od Clooone1 »

Dobře, děkuji za odpověď
Odpovědět