BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

na bazosi je na prodej mperformance lsd pro moje auto za 45k, pry najeto 3k km
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Dobra cena
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

prave ze jo :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Dnes jsem se konečně dostal k tomu, že si nakoduju e-diff. A jaké bylo moje překvapení, že už je tam vše zaškrtnuto, tak jak jsem to chtěl udělat.. :-o To mi teda ale vysvětlete, protože 2 roky zpátky jsem na horách zůstal na jedné uzké silnici naštorc a byl konec. Jedno kolo mělo trakci, druhé ne. Důsledek open difu - nejelo se už nikam. V tu chvíli jsem si říkal: kruci, to nemůže ESP to protáčející se kolo přibrzdit a auto by se vyhrabalo 8-|

Vygooglil jsem si e-dif, který přesně tohle má dělat.. a čučím, že už to tam je. A že to je aktivní i když člověk vypne celé DSC/DTC.. tak fakt netuším na jakém základě to funguje. :-\
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@MZ: to nevypadá úplně špatně... :ymhug:

@předseda: to jsou ty elektronické berličky, jak já jsem ráth že v obou svých autech mám poctivou šnekovou LSD mechaniku ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Brus píše:na bazosi je na prodej mperformance lsd pro moje auto za 45k, pry najeto 3k km
Jestli si chces obcas pohodit zadkem tak bych do toho sel, prijde mi to jako docela ok nabidka :-) (Neni to treba jeste v zaruce kdyz ma najeto jen 3k, to neni moc ...?!)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: BMW Divize

Příspěvek od ExFun »

Chlapi, x-drive automat. Při zařazení zpátečky se ozve kovové cvaknutí. Kola se ani nepohnou. Cítit to jde i v situaci, kdy za jízdy povolíme plyn. Cca kolem 50km/h přijde cvaknutí od podvozku...
Žádná chyba, jinak auto necuká, netáhne nikam...
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Mne neco dost podobneho delalo ulozeni kardanu. Prisle na to servisak, protoze to v tom miste bylo obouchane, projevovalo se to ale ranama z diferaku (zezadu auta)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: BMW Divize

Příspěvek od ExFun »

Na jednom fóru jsem u manuálu četl, že to může být středové uložení kardanu, rozvodovka nebo převodovka..
Back to basics.
Příčina -> následek
Gallesio
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01 úno 13:37

Re: BMW Divize

Příspěvek od Gallesio »

Ja som si zakupil obd2 scanner ktory mi vie povedat teplotu vody aj oleju. Okrem toho mi to neskutocne pomaha ziskat vselijake udaje z auta a niektore si dokonca aj viem sam opravit. Odporucam si precitat tento clanok ktory mne osobne velmi pomohol a kto chce usetrit v buducnosti tak kupit si aj ich produkt. Ja som za 6 mesiacov usetril aspon 20000 korun na mojom starom aute.
Tu je ten clanok: https://www.autopi.io/blog/what-is-obd-2/
Odpovědět