BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Musím se přiznat, že mi N52B30 brambora2 vlezl pod kůži stejně jako ten v m4Zlikovi - sem fčíl musel do bankomatu pro prašule (přímou cestou 4 km) a najel sem kilometrů asi sedumdesát.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

A dorazil bez peněz
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Mno, skoro jo, sem na to skoro zapomjééél a musel se pár metrů vracet... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Dyž už v US vlákně píšu o "obludách", tak musím i sem: Sem neska byl v CarTecu (Vítkovice) a parkoval sem tam před showroomem vedle X7.... to je teda taky obluda jejíž velikost a obludnost vykontrastovala s bramborem2 vedle ní....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

V nový generaci mám problém rozlišit X5 a X7. Zejména zezadu, zepředu to nějak zvládnu podle grilu.
A to mi třeba Fková X5 přišla vyloženě OK, velikostí.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: BMW Divize

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Ad Stepan: Mě připadá X7 vs X5 celkem jasně rozlišitelné i zezadu. To spis bych si tipl, ze si budou lidi plést X5 a X3, které jsou si podle mě mnohem podobnější, jak zepředu, tak zezadu.
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kurnik šopa, sem už zase ve stresu.... brambor2 po výměně separátoru žral wolej (CFS) tak 2-3 deci na tisíc, neska ale na mě (ani ne 2 tis km od posledního dolití pár deci po max) zařval, že chce litr woleje... doufám, že to je jen nějaká nahodilost (= následek toho dolívání po deckách, ne až si řekne o celý litr) a ne příznak nějakého "zásadního" problému.... kéžby... ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Tak az budes zase generalkovat, foukni tam rovnou neco poradnyho :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

pavproch píše:Kurnik šopa, sem už zase ve stresu.... brambor2 po výměně separátoru žral wolej (CFS) tak 2-3 deci na tisíc, neska ale na mě (ani ne 2 tis km od posledního dolití pár deci po max) zařval, že chce litr woleje... doufám, že to je jen nějaká nahodilost (= následek toho dolívání po deckách, ne až si řekne o celý litr) a ne příznak nějakého "zásadního" problému.... kéžby... ^:)^
Musí to snad hlásit na základě senzoru v jednom daném místě, na což by průběžné dolévání nemělo mít vliv. Mimochodem, ono to nemá měrku?
Mimochodem2 - nepsal jsi někde, že Millerse kupuješ po soudcích? Jak dlouho pak trvá, než ho spotřebuješ? Jestli se ti tam třeba nevysráží voda ze vzduchu, která může změnit vlastnosti oleje...
《》
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

n52 nema merku, meri to jenom elektronicky za chodu, a to teprve po nejake dobe.
Odpovědět