BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

fakt? vzdyt to ma i okna na klicky ;;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

tak nějaká soc.edition švihadla asi má..., ale jinak dešťový senzor nebyl problém. Stejně jako el.sedačky s pamětí, interier kůže, samozatmavovací zrcátko, automatické stěrače, automatické sklonění pravého zrcátka při couvání atd..
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

ujistim se, ze rozumim sdeleni. auto nekde stoji zamknuto, zacne prset a ono to zavre samo sibr? OII?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Rendy
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 09 čer 12:29

Re: BMW Divize

Příspěvek od Rendy »

Myslím, že sedma E65 to umí, respektive jde to nakodovat.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

mmira: jop. Min. přesně ten šíbr se na skoda.home řešil s pozitivní odpovědí. Cabria když prší tak taky zatáhnou střechu, ne? Teda myslím, že by měla.. tak mi zatažení oken při dešti nepříjde až tak high-tech
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

high tech to neni a dava to smysl, jenze soucasne hrozi, ze to nekde nekomu neco priskripne a nejsem si jist, ze by si to automobilky chtely vzit na triko.

ovsem kratke hledani na webu ukazuje, ze to vazne existuje, dokonce jsem nasel zminku u Citroenu C5 z roku 2003. nasel jsem tu ale i katalog pro E90, co jsem dostal pri nakupu 325i, a tam o takove funkci v popisu destoveho senzoru napsano neni.

EDIT: a dalsi hledani naznacuje, ze to asi neni uplne oficialni ficura, ze je to, jak zmineno vyse v pripade E65, mozne dokodovat. viz treba tu

no kazdopadne diky za rozsireni obzoru, neznal jsem to.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

nz. Ono záleží na komfortní jednotce.. některé ovce to mají v menu maxidotu. U jiných se to kodovalo.. Přivření imo nehrozí, resp. je tam stejné riziko jako když si zavřeš okénko sám. Jakmile to narazí na odpor, tak se stahovačka zastaví a okno sjede o kus níž.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

https://www.autoforum.cz/bleskovky/bmw- ... vubec-zle/
Frflime si kolko chceme, ale budme fakt vdacni za to ze vobec sa do toho pustili!!! :ymhug:
Este spravit konecne kombika a mam na co setrit :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neska sem jel kus za stávající (G-generace? neznám to nové kódování) 3er (sedan) 330d v šedočerné metle, m-paketu, zatmavenýma sklama od B sloupku, po jednom velkém laufu na každé straně a s cabroňovou odtrhovou lištou na kufru a jako jo - mému woku se to velmi (opticky) líbilo, samozřejmě to písmenko "d" poněkud kazilo dojem.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Nebudu si plevelit do bezstřechového vlákna..
pavproch píše:Vždycky když delší dobu jezdím jen bramborem2, taxi libuju, kam sem ho jízdně/podvozkově posunul a jak je v něm N52 krásně kultivovaný. Pak sednu do m4Zlika, přepnu do sport modu a nestačím se divit, kolik dravosti, radosti a elánu je v něm skryto. A do toho ještě EDC tlumiče, taky ve sport režimu. Už sem se tak nějak (v hlavě) smířil s tím, že z brambora2 prostě m4Zlika neudělám, ale stejně mě to srovnání vždycky (m4Zlik mile, brambor2 nemile) překvapí. Ale radost je to obojí řídit, vo tom žádná.
Což mě při odpoledním kafi vedlo (opět, už ňa to kdysik napadlo a paxem nato úspěšně zapomjéél) k myšlénce že by to bylo fajn, dybych do brambora2 dobastlil stejný přepínač (normal - sport - sport+) jako je v m4Zlikovi... ale čím víc se nad tím zamýšlím, tím míň se mi nad tím chce už jen uvažovat..... to byl byl veleoprc: dobastlit přepínač, dát tam EDC tlumiče, natahat hafo nových kablů, přeprogramovat ECU..... brrr, do toho teda nepudu... ale bylo by to pak mohem víc svezení, to jo.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět