BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 156
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: BMW Divize

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Stepan píše:šestiválcový naftový 3er se dá pohodlně pod milion. i s daní :ymhug:
Akorát to bude BMW "holátko". Jestli jsem dobře koukal, tak je to cena v základu a v tom není skoro nic. Resp. kdo chce jen pořádný motor a neřeší "fičury" okolo, tak asi dobrý. Jinak sleva 19 % není podle mě zas až tak na BMW výjimečná, resp. dá se na ní dostat. Až na to daj aspoň 30 % tak poběžím a zas si od BMW něco koupím :D
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Bond -> ale tam nepíšou, že ty 3 auta mají bejt Audiny. Nebo že je máš kupovat. Ale že je prostě máš na tý firmě mít. Ale taky tam píšou že S4 je předokolka. Tak já nevim :D btw V 250d? Co to?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Stepan píše:Bond -> ale tam nepíšou, že ty 3 auta mají bejt Audiny. Nebo že je máš kupovat. Ale že je prostě máš na tý firmě mít. Ale taky tam píšou že S4 je předokolka. Tak já nevim :D btw V 250d? Co to?
Ad V250d, na podzim se nam narodil treti potomek, tak si manzelka musela udelat radost a vymenila X5 za MB...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Chjo no. Sem v tom hustém dešti (krásný nový asfalt) dával pozor aby mi to zase na PSS v hluboké vodě neklouzlo a přehlíd sem šutr (kdo by ho taky na novém asfaltu čekal, že) velikosti pěsti nebo dvou. Bylo "dik, dik" (přední zadní - nijak závratná rána) a .... hučí to a vibruje.... to sem zvjedaff, jaké škody sem na LP resp LZ kole napáchal, zítra zajedu ke Strnadlovi, snad to bude "jen" yebnutý ráfek, ne ložisko (nedávno nové) nebo nedejbůh těhlice fprteli. Ale aspoň že sem neprorazil gumu, v tom dešti lepit/slimákovat a dofukovat by bylo teda zatrest....

EDIT: kdo ni nedělá nic nezkazí, já sem dělal a kazil..... :twisted:
Tak LP kolo = hodně yebnutý ráfek zevnitř (3cm ovalita - snad to pude srovnat, Strnadel na to má fórichtunk). Guma na výměnu - bublina, objednány teda obě nové, zase PSS. Zadní ráfek ten "dik" dal bez úrazu. Ložisko LP kola se zdá taky být OK, stav těhlice samozřejmě pohledem/pohmatem nezjistím. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

HOUZJ5AJ píše:
Stepan píše:šestiválcový naftový 3er se dá pohodlně pod milion. i s daní :ymhug:
Akorát to bude BMW "holátko". Jestli jsem dobře koukal, tak je to cena v základu a v tom není skoro nic. Resp. kdo chce jen pořádný motor a neřeší "fičury" okolo, tak asi dobrý. Jinak sleva 19 % není podle mě zas až tak na BMW výjimečná, resp. dá se na ní dostat. Až na to daj aspoň 30 % tak poběžím a zas si od BMW něco koupím :D
to mi nevadí. Přihodil bych sesle, světla a možná podle rozežranosti a nabídky i audio a šíbr. Vydindal zase o něceho větší slevu a mazal pryč.
Víc je pro bohatý kapitalisty, to nepotřebuju :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 223
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: BMW Divize

Příspěvek od rutak11 »

Bond007 píše:Ad V250d, na podzim se nam narodil treti potomek, tak si manzelka musela udelat radost a vymenila X5 za MB...
Dovolím si ještě OT: V250d je fajn vůz, nicméně doporucuju zkusit někdy nové V300d, 176kw v takové krabici už je moc pekne svezení a znatelný rozdíl od slabší 250d :x
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

rutak11 píše:
Bond007 píše:Ad V250d, na podzim se nam narodil treti potomek, tak si manzelka musela udelat radost a vymenila X5 za MB...
Dovolím si ještě OT: V250d je fajn vůz, nicméně doporucuju zkusit někdy nové V300d, 176kw v takové krabici už je moc pekne svezení a znatelný rozdíl od slabší 250d :x
Ja s tim nejezdim, ani nemuzu, ale 250d je objemove 2,2l ale 300d je jen dvoulitr, dynamika je jedna vec a zivotnost druha, aspon podle mych skromnych zkusenosti
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

nemůžeš. že žena zakázala, nebo zdraví pořád trápí?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Stepan píše:nemůžeš. že žena zakázala, nebo zdraví pořád trápí?
Magosrat zakazal...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

@pavproch
Zajímalo by mě jak se s podobnými škodami na ráfcích a pneumatikách vypořádávají pojišťovny, mají nějaký problém hradit náklady na opravu v rámci havarijka? :-?
Odpovědět