BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neska sem poprvé viděl live nové x4 (bílý lak) a to šikmo zepředu nasvícené slunkem - ten průduch pod ledvinama - to je dyzajnová katastrofa... na fotce to tak nevypadá, ale jak říkám z učitého úhlu a nasvícení - hnusná díra v hnusně tvarované přídi (ledvviny nad tím kolmo k zemi, černá díra v přídi, pod ní zub dopředu (hrana nárazníku) ....

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Ten model byl vždy divný...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

olda píše:Schválně sem se oblékl a šel do garáže ti to změřit. Kufr v M140i není velikostně žádný zázrak, jak se dá u malého auta čekat. Do hloubky 80cm a na šířku 95cm. Samozřejmě po sklopení opěradel zadního sedadla 60/40 by už žádný problém s kočárem být neměl.
:-bd zazraky samozrejme necekam
Pravda vyděsí
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

pavproch píše:Neska sem poprvé viděl live nové x4 (bílý lak) a to šikmo zepředu nasvícené slunkem - ten průduch pod ledvinama - to je dyzajnová katastrofa... na fotce to tak nevypadá, ale jak říkám z učitého úhlu a nasvícení - hnusná díra v hnusně tvarované přídi (ledvviny nad tím kolmo k zemi, černá díra v přídi, pod ní zub dopředu (hrana nárazníku) ....

Obrázek
Tož mě se X4 docela líbí. Kdyby měla B58 motor, tak bych o ní uvažoval....to styling přídě musel někdo z velkých šéfů BMW podepsat, takže to nemůže být zase tak strašidelné..... ;)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Z vonku je to aj pre mna hnus, no snad este horsie to na mna posobilo zpoza volantu...nebolo to nijak extra komfortne, no zaroven to posobilo ovela mohutnejsie a nemotornejsie nez by clovek predpokladal...presny opak takeho toho fajn pocitu ked sa auto na ceste akoby zmensi...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

olda píše:Schválně sem se oblékl a šel do garáže ti to změřit. Kufr v M140i není velikostně žádný zázrak, jak se dá u malého auta čekat. Do hloubky 80cm a na šířku 95cm. Samozřejmě po sklopení opěradel zadního sedadla 60/40 by už žádný problém s kočárem být neměl.
kocary se kupuji podle auta. existuji i takove, co se, slozene, vejdou do Mini
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Snowman000 píše:Z vonku je to aj pre mna hnus, no snad este horsie to na mna posobilo zpoza volantu...nebolo to nijak extra komfortne, no zaroven to posobilo ovela mohutnejsie a nemotornejsie nez by clovek predpokladal...presny opak takeho toho fajn pocitu ked sa auto na ceste akoby zmensi...
Měl jsem X4 2,0d půjčenou a kromě marného motoru, se mi zdál komfort dobrý. Hupy na D1 okolo OV, zvládala ve 160 (v M2 jsem musel pevně držet volant) s prstem v nose. Žádná závodnička, ale nejezdilo se mi v tom špatně.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

M.Z. píše:
Snowman000 píše:Z vonku je to aj pre mna hnus, no snad este horsie to na mna posobilo zpoza volantu...nebolo to nijak extra komfortne, no zaroven to posobilo ovela mohutnejsie a nemotornejsie nez by clovek predpokladal...presny opak takeho toho fajn pocitu ked sa auto na ceste akoby zmensi...
Měl jsem X4 2,0d půjčenou a kromě marného motoru, se mi zdál komfort dobrý. Hupy na D1 okolo OV, zvládala ve 160 (v M2 jsem musel pevně držet volant) s prstem v nose. Žádná závodnička, ale nejezdilo se mi v tom špatně.
Před pár léty, když jsem ještě měl X5, jsem ji porovnával s X4. X5 je co se týče pohodlí úplně jiná liga. Ale tam se X4 zase nesnaží kopat, že? Je to zkrátka sportovnější vůz a je postaven na podvozku X3, takže co se pohodlí týče, X5 nekonkuruje. Ovšem pro někoho, kdo má ještě všechny plotýnky v cajku, je X4 v pohodě.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od oxik »

Já se v X4 cítil hrozně stisnene a to mám jen 185 cm. Celkově ten posez tam mi přišel divný
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

Ano, toť dáno X3 architekturou........na druhé straně pro někoho, kdo přesedlává s nějakého menšího auta je X4 v pohodě....
Odpovědět