BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuju, doufám, že bude
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od foji »

Nemám rozhodně tolik najeto a už vůbec ne v rychlostech pjandy, ale mně se novinářská M3 (austin yellow, CP, mperformance výfuky) líbila hodně. Pocitově rychlejší než muj boostnutej pony, RS5 (mimo pevný start), Giulia QV MT a další.

Až tak že jsem se u dealera vyptával na slevu na skladovku a bylo mi řečeno že BMW se nikomu cenově podbízet nemusí a stejný prachy maj i z prodeje 330d. Auto jim tam pořád hnije už přesně rok a když to tu tak čtu tak jsem možná rád že jsem dvojec ušetřil. :D
last of the V10
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Jen jestli už není PJ prostě starej, ale MadJoe má BLI ještě pořád dost, takže mu jízda bokem ve 180 prostě nevadí :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

MadJoe se už při porodu smýkl ze stolku a to mu zůstalo dodnes.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

M.Z. píše:
mmira píše:
MadJoe píše:Jezdim s F80 i na mokru a snehu a nevidim problem v ovladatelnosti toho auta za takovych podminek.
Prijde mi chovani auta dosti hodne na to, co lide prezentuji v recencich :ymhug:
jen tak na okraj, kolik toho na tom mokru a snehu najezdis s vyplou stabilizaci?

:D tady to nepadlo na úrodnou půdu, otázka zní, kolik z toho najede se zaplou stabilizací.
to nemela byt invektiva, ze. ale priznejme si na rovinu, kolik takovych existuje? za me je to druhy takovy pilot, protoze co vim, tak Bond uz stabilizaci automaticky nevypina. (nebo jsem se posledne prehledl? nerad bych snizoval tvou auru)

a MadJoovi palec nahoru :-bd
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Stepan píše:Jen jestli už není PJ prostě starej
Diky :D

Necht posoudi jini, nicmene mne takove zalezitosti samy o sobe nevadi, mne vadi ta marnost. Ze to je k nicemu, ze se drete pro nic, ze sedite na domnele rakete s brzdami v cene slusne Fabie a nakonec investujete veskery svuj ridicsky potencial a spoustu energie do toho, abyste za urcitych okolnosti o 20 metru poodjeli Golfu GTI z bazaru. To me vazne nebavi, je to promarnena prilezitost.

Jsem presvedceny, ze limit neni ve mne, ze je to porad auto, ze ktereho dokazu dostat 99,9 % potencialu. Problem je v tom, ze techto 99,9 % znamena za nekterych, troufnu si rici za vetsiny okolnosti prilis malo dynamiky na to, aby to ospravedlnilo investici do nej.

Nemyslete si, ze z toho mam radost, jsem z toho smutny. Pro me to byl posledni pokus o auto pro kazdy den s manualem, vsechno dalsi uz bude muset byt automat. Zadny dalsi podobne vykonny ci vykonnejsi sedan/kombik/hb s manualem neni a stezi kdy bude.

Mmch, kdyz uz to tu padlo, Giulia QV je nesrovnatelne schopnejsi v celkovem projevu/prenosu vykonu v 200+ na mokru nebo hur. Muze si pomahat elektronicky i mimo ESP, nevim, ale F80 srovnatelny rezim nema. Bohuzel, auto jako celek je celkem mizerie a ten manual bych pouzil leda k tomu, abych po ceste vyrval radici paku a strcil si ji do oka. Nemluve o tom, ze ani ta uz se s manualem neprodava...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

A jak si stojí M2 ve srovnání s M3 F80? (oboje manuál)
Mě se zdála (M3) naprosto v pohodě, ale jen jsem se vezl na místě spolujezdce, na NS.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

S M2 jsem nejel, mimo oblast meho zajmu - mensi, mene prakticke, pridusene totez se skoro stejnou hmotnosti. To samozrejme neznamena, ze to nemuze byt uplne jine, ale ja uz se kupe vyhybam. Podle podpisu jste si to asi koupil, tak nebudu pokracovat, vypravejte Vy ;)

Jinak verim, ze by Vam M3 prisla take v pohode, kdybych Vas svezl ;) Moc se podle toho neda poznat...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: BMW Divize

Příspěvek od lampa »

A není to všechno proste tim, ze neustala soutěž ve zvysovani vykonu proste narazila na strop a roli starych M3 prevzala 340i s nejakym tim priplatkovym podvozkem? A ze ta 340i by byla ve zminovanych podnminkach stejne rychla? Nevim, nesedel jsem ani v jednom, ale pamatuju si, ze uz u minule M3 novinari nadavali, ze je to tezky premotorovany muscle car a to mela atmo V8, tedy predpokladam dokonale citelny a ovladatelny motor.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

.
Naposledy upravil(a) M.Z. dne pon 11 úno 14:59, celkem upraveno 1 x.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět