BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

M.Z. píše:Heh, shodou okolností jsem teď čučel do konfigurátoru GTS a u 2,5m jsem to raději vypnul a to jsem tam nedával žádné serepetičky, to auto je úplně, ale úplně jinde proti M2.
Uloženka GT4 vyjde levněji, když jsem na ně kdysi čuměl, tak byly i od lehce přes 2m. Měl jsem možnost krátké projížďky a na intenzivnější používání, jedině GTS. V GT4 je kravál a zvuk se mi teda moc nelíbil.
Cim vyssia vybava, tym je rozdiel vacsi. Porsche je v priplatkoch o level vyssie oproti BMW.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, porše (kajmana resp. boxster) nechcu, jel sem v tom a neoslovilo mě to. Když porše, tak nine-eleven GT3 či jaxe to zove (manuál, N/A) a na to nemám (mám a nechcu dát) + nepraktičnost+ závistivost.

Budu se nadále snažit dotlačit 3er do stadia dlouhodobé pojízdnosti, resp. až mě to přestane bavit (nepřestalo, i když je to otravné, jaxe to opakuje a táhne), tak budu čumět po něčem jiném, zase od modrobílé vrtule
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

pavproch píše:Tak, a mám jasno.... teda vyjasněno.... že porše neeeeeee.

Neska sem byl připuščen, nezačalo to teda moc dobře, páč mi bez oznamu změnili auto (měl sem mít 911 carrera, kterou prý někdo rozstřelil, takže sem dostal boxster), ale .... nakonec dobře, že to tak bylo.... kdyby totiž náhodu někdy poršadlo, tal určitě ne nine-eleven (vše vzadu se mi vůbec nelíbí), ale kajman neb boxster.... náhoda tomu chtěla, že sem dostal boxstera s NA H6, bohužel teda v automatu.... teda motoricky přesně to, po čem bych dyžtak šilhal..... a..... boxster ve sport plus režimu nejede o nic líp než m4Zlik ve sport plus režimu.... naopak bych řekl, že zkrácený m4Zlik se odspoda sbírá líp a radostněji.... takže bych si nijak nepomoh.... takže asitak....

Jinak jako jo, nechá si to podvozkově líbit opravdu hodně(sem měl možnost to i potahat po runwayi bez strachu z Pachu či výletu do tráwy....) což ostatně po všech těch úpravách m4Zlik taky.... a těch 280 štuttgartských kobyl nejede nijak líp než 258 zkrácených mnichovských.... možná zvuk to má nahoře srcovější a redline až v osmi (m4Zlik v sedmi)
myšlenkový progres. Ještě chvíli a koupíš ofci v dýzlu. A automatu :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

Pro zajimavost, zakladni cayman je pod 1.5 vc DPH. Par nezbytnych priplatku z toho udela 1.65. Po sleve, bez DPH cca 1.2 bez dane...coz mi neprijde vubec spatny na 300k, motor uprostred, pohon zadnich kol a pravdepodobne ne uplne spatnou kvalitu, zivotnost a zustatkovou hodnotu.

Ale chapu, prakticnost nic moc....i kdyz zahradka na to koupit jde :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: BMW Divize

Příspěvek od Sajmik »

Záleží co v tom člověk vozí, jestli převáží denodenně velký/dlouhý předměty, tak je to na nic, ale pokud jde třeba o sbalení na dovolenou ve dvou lidech.. 718 má větší objem zavazadlových prostorů než M2 :D

Jinak zahrádku poslední dvě generae už neumí.

btw. ceníkovka na stránkách porsche.cz je 1,47mil., ale když otevřu konfigurátor, je tam 1,59mil.
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od maciak »

lenze cajman v takej vybave sa neda pouzit ako daily, len ako vikendovka a to mi pride vela za vikendovku.
mne pride luto vyhodit take peniaze za auto a potom mat horisu vybavu ako v oktavke za polovicnu cenu.
U auta hladam aj istu mieru komfortu. Cisto na pasiu z jazdenia mam 2xmotorku (CBR 600RR + GsxR1000) a tam sa co sa tyka emocii nechyta ziadne auto

@911 dostal som zlavu ale nic svetoborne, na m2 bola vlastne zlava taka ze mi dalai k nej zadarmo co chcem z m katalogu ale z cennikovej ceny sli dole len 3k (aj to len preto ze som kupil asi posledny model pred faceliftom). Inac na m2 nechceli dat dole nic lebo tam bol problem dostat alokaciu na vyrobu.
Ale kedze som planoval tak ci tak kupovat tie doplnky tak vlastne v doplnkoch mi dali dole 6K
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

Sajmik píše:Záleží co v tom člověk vozí, jestli převáží denodenně velký/dlouhý předměty, tak je to na nic, ale pokud jde třeba o sbalení na dovolenou ve dvou lidech.. 718 má větší objem zavazadlových prostorů než M2 :D

Jinak zahrádku poslední dvě generae už neumí.

btw. ceníkovka na stránkách porsche.cz je 1,47mil., ale když otevřu konfigurátor, je tam 1,59mil.
Protoze se tam automaticky pripocita PDK + s tim spojena vybava.....tak snad to neznamena konec manualu :-?

A ta zahradka v origo prislusenstvi fakt neni, ale magnety snad pujdou...? Jakou to ma strechu?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

maciak píše:lenze cajman v takej vybave sa neda pouzit ako daily, len ako vikendovka a to mi pride vela za vikendovku.
mne pride luto vyhodit take peniaze za auto a potom mat horisu vybavu ako v oktavke za polovicnu cenu.
U auta hladam aj istu mieru komfortu. Cisto na pasiu z jazdenia mam 2xmotorku (CBR 600RR + GsxR1000) a tam sa co sa tyka emocii nechyta ziadne auto

@911 dostal som zlavu ale nic svetoborne, na m2 bola vlastne zlava taka ze mi dalai k nej zadarmo co chcem z m katalogu ale z cennikovej ceny sli dole len 3k (aj to len preto ze som kupil asi posledny model pred faceliftom). Inac na m2 nechceli dat dole nic lebo tam bol problem dostat alokaciu na vyrobu.
Ale kedze som planoval tak ci tak kupovat tie doplnky tak vlastne v doplnkoch mi dali dole 6K
Ani 9000 eur neni uplne zanedbatelna zlava. A taku vies dostat aj na caymana takze ten rozdiel nebude taky ako si pisal, ale je fakt ze do vikendovky by som riesil uplne inu konfiguraciu ako ty do daily. Zase u porsche sa da lahko zdvojnasobit cena uz len vdaka individualizacii.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Tak jsem si řekl, že jsem dlouho neudělal žádnou blbost a taky jsem nevěděl co si vybrat u BMW, tak jsem si řekl že na chvíli změním značku :)

Konečně jsem našel auto, co mě naučí jezdit pomalu :D
Přílohy
IMG_7933.jpg
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

=))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět