BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od foji »

Tam to bude držet cenu jenom proto že je to auto pro celebritě ;)

Jinak mě by odrazovala ta bouračka a keramiky (kromě ceny)
last of the V10
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Jako jednu M3 po celebrite uz mame doma a tato by sa vedla nej celkom fajne vynimala :P

Vrta mi ale hlavou dovod predaja a este viacej, cim by to mohlo byt nahradene /:)
Okrem Porsche mi nenapada auto s +400k, ktore by malo v ponuke manual :-??
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

foji píše:Tam to bude držet cenu jenom proto že je to auto pro celebritě ;)

Jinak mě by odrazovala ta bouračka a keramiky (kromě ceny)
Keramiky jsou to nejlepsi, co na tom aute je, posouvaji ho o uroven vyse. Uplne jina vyuzitelnost dynamiky, uplne jiny komfort, mnohem bezpecnejsi jizda. Ale kdo chce, muze si je vymenit za ocel ;)

Bouracka neni bouracka, paklize je to povrchove. Nema smysl prahnout po originalu - na funkci to nic nemeni, "navesene" veci jsou novejsi, kde je minus? Ma to diky tomu novy chladic (i kdyz v tom bylo sotva par vrypu), nova svetla atd., je to diky tomu jen lepsi.

Jinak jsem presvedceny, ze to je bargain ;) Kolik dnes stoji nejlevnejsi M3, co se aspon trochu daji pouzit? 1-1,1m net? A jsou to 4-5 let stare zakladni kusy pred FL se 70 tkm a vic, casto s minimem vybavy a DKG, po zaruce a ve stavu, kdy do nich musiste dat aspon 100t na spotrebaku, aby to vubec fungovalo.

Toto je rekneme o 700t vys, je to rok stare auto s minimem km, manualem, je to skutecne jedno z poslednich vyrobenych pro EU, uz tehdy odmitali vyrobit i objednana auta s tim, ze manualy pro vyrobu dosly a lidi museli vzit DKG nebo nic - toto bylo po velkem orodovani (cely pribeh kolem toho je zajimavy - nekdy priste). Ma to CP (200 tisic), ma to dalsi vybavu za X set tisic, ma to CCB, ktere samy o sobe jsou tak za 400 tisic, bude to mit zaruku i v dobe kdy budu mrtvy (k nezaplaceni) a je to udrzovane v takovem stavu, ze neni treba dat ani haler na to, aby se s tim dalo a jezdilo se s tim vzdy inteligentne (nikdy honene studene, nikdy nedochlazene, ani jednou start/stop).

Tech 700 tisic rozdilu oproti autum zespod nabidky se smaze i pri pohledu na nektere dilci vyhody (kdo si u M3 zaplati 5 let zaruku? Neni to za 5 tisic jako u Skody), natoz pak vsechno dohromady. Myslim, ze to ma tu hodnotu a kdyz si to nebude myslet nikdo jiny, tak holt zustane majiteli ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Koukam dost humoristicky inzerat :-D, teda jako investicni bych si radsi koupil atmo V8, tohle moc potencial nema ...
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od vasco »

Auto hezké, držím palce s prodejem, ale ač je té omáčky v textu inzerátu na mě zbytečně moc, tak mi třeba chybí info k té záruce/servisu, jestli to je jen Service Inclusive nebo Plus nebo Repair (pro mě to byla při koupi dost podstatná info). Taky té výbavy tam šlo dát ještě trošku víc, než extended leather a asistenti. A smyslný/nesmyslný drift pobavil... :D Pro mě by byla no-go specka (barva, keramika) a cena, která atakuje stejně vybavenou M4 v totožné výbavě do výroby po slevě.

A poslední dotaz - co je na kombinaci MT + keramice za zvláštní nestandardní přání? Neměl jsem nikdy info, že by tahle kombinace byla u M3/M4 problém.

Jo a kdyby někdo chtěl, moje MT F80 je taky na prodej, za 1 bez... :D
Naposledy upravil(a) vasco dne sob 21 zář 20:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak o V8 atmo vsetci vedia ze sa proste sere...tato R6 sa zatial ukazuje o dost spolahlivejsie. A posledna M3 s MT bude len jedna a je velka pravdepodobnost ze to je prave tato...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od vasco »

Snowman000 píše:Tak o V8 atmo vsetci vedia ze sa proste sere...tato R6 sa zatial ukazuje o dost spolahlivejsie. A posledna M3 s MT bude len jedna a je velka pravdepodobnost ze to je prave tato...
Skoro bych si vsadil, že poslední bude až G80...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše:Tak o V8 atmo vsetci vedia ze sa proste sere...tato R6 sa zatial ukazuje o dost spolahlivejsie. A posledna M3 s MT bude len jedna a je velka pravdepodobnost ze to je prave tato...
To sere, ale taky to jsou zname problemy na ktere uz jsou pripravena reseni a za 10-20 let bude uplne jedno zda ma F80 lepsi dynamiku a je celkove lepsu nez E90, protoze to vsechno stejne bude pomale proti elektromobilum, ale atmosfericky rev z tech aut bude mit jen jedno ... Jinak ciste investicne se za ty 2 mega da koupit CSL s silenou prevodovkou, ale jizdne to bude urcite senzacni

Tady bych ty 2 mega vsadil radeji
https://www.ar-cars.cz/bmw-rada-3-m3-csl-coupe

Ale tu investicni cast beru s humorem :-) ...
Auto to je hezky.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

vasco píše:Tak mi třeba chybí info k té záruce/servisu, jestli to je jen Service Inclusive nebo Plus nebo Repair
Tak zaruka je zaruka, servis je servis. Servis je v podstate bezcenny. Cili zaruka je samozrejme Repair, 5 let/200tkm, je to i v nadpisu ;)
vasco píše:Taky té výbavy tam šlo dát ještě trošku víc, než extended leather a asistenti.
Neslo, alespon ne v kombinaci, ne MY2018, moznosti uz nebyly takove, byla to vybehovka ;) Je tam absolutne vse, co bylo mozne zvolit, jeste krom M Drivers (opet v danou chvili nedostupne ze stejnych duvodu jako nize CCB, ale da se to dokoupit, i ted, +30 km/h Vmax za 2000 €).
vasco píše:Pro mě by byla no-go specka (barva, keramika) a cena, která atakuje stejně vybavenou M4 v totožné výbavě do výroby po slevě.
Nechapu, co nekomu vadi na keramice ;) Takovy clovek nepotrebuje 400+ PS, jsou s jakoukoli oceli nevyuzitelne. Co tim lze ztratit? Kdyz nekdo hezky poprosi, dostane k tomu komplet novou sadu na prestavbu na ocel, ktera je k tomu do foroty, protoze vsichni rikali, ze CCB je na nic (a lhali ;)). Takze pokud jde o ekonomicky aspekt (existuje jiny? Dnesni CCB jsou 10x lepsi ve vsem), neni co ztratit. A M4 je jine auto, kupe, M3 uz nekoupite...
vasco píše:A poslední dotaz - co je na kombinaci MT + keramice za zvláštní nestandardní přání? Neměl jsem nikdy info, že by tahle kombinace byla u M3/M4 problém.
Viz vyse, M3 MY2018 nemozne, oficialne kvuli vyjimecnosti M3 CS (i kdyz ta je nutne s DKG). Nechapal jsem, ale bylo to naprosto striktni. Koupe bez CCB nepripadala v uvahu, neprobehlo by to, takze to nekdo z BMW vybehal jako komplikovane reseni bokem pro stareho zakaznika M a vim, ze je takova jedna jedina. MY2017 to jeste slo, pred CS.
vasco píše: Jo a kdyby někdo chtěl, moje MT F80 je taky na prodej, za 1 bez... :D
Predrazeny :D
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

vasco píše:Skoro bych si vsadil, že poslední bude až G80...
Rad bych tomu veril a rad sa budem mylit, ale tak nejak si myslim, ze tu "Pure" verziu do sveta neposlu...kazdy gram CO2 sa pocita...
Vrooom píše:To sere, ale taky to jsou zname problemy na ktere uz jsou pripravena reseni a za 10-20 let bude uplne jedno zda ma F80 lepsi dynamiku a je celkove lepsu nez E90, protoze to vsechno stejne bude pomale proti elektromobilum, ale atmosfericky rev z tech aut bude mit jen jedno ... Jinak ciste investicne se za ty 2 mega da koupit CSL s silenou prevodovkou, ale jizdne to bude urcite senzacni

Tady bych ty 2 mega vsadil radeji
https://www.ar-cars.cz/bmw-rada-3-m3-csl-coupe

Ale tu investicni cast beru s humorem :-) ...
Auto to je hezky.
Kazda M3 mala a ma svoj investicny potencial a ano CSL bola len jedna, iked CSL so 17tisic km bude stat omnoho viac ako spominane 2 mega. Skor bych povedal, ze je skoda ak ma byt M3 odkazana na to stat niekde a cakat na dalsieho prekupnika co si ju nikdy poriadne neuzije...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět