BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

A dostal si co si chcel?
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

jeste i par haliru navic
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Stepan píše:Nedivil bych se, kdyby byl nějaký problém na straně pánů servisáků. Přecejen, pp prachy do auta s gustem sype, tak proč mu to neudělal pořádně až na čtvrtej pokus ;)
Je to přece v záruce, škodili by sami sobě.

Někdy se stane, že auto jde z průseru do průseru. Pak bych volil taky variantu poslat ho o dům dál. Karmu nezlomíš.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Ta nova Z4 teda moc krasy nepobrala. Narozdiel od supry, ta vyzera az neskutocne dobre.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

jeste k tomu prodeji me M3. pan prijel s tim, ze jede z Berlina, kam jel obhlidnout jiny, jeste drazsi kus. uz pry byl rozhodnut to vzit, ale pak zacaly vyplouvat na povrch veci v podobe puvodu z Polska (a nejasne historie pred tim), spatne nalakovaneho blatniku, prestoze to melo byt nebourane, registrace na nedohledatelnou manzelku atd.

tak se ma absolutni otevrenost vyplatila. prijel s tim, ze dopredu vedel kompletni historii vcetne par drobnych nehod a uprav auta, svezl jsem ho, pak se projel on a o cene ani nediskutoval. naopak jsem mu sam dal drobnou slevu na rozbitou mlhovku, o ktere jsem nevedel. co jsem s nim prozatim mluvil, jeho nadseni trva a spise roste.

zda se, ze se to dostalo do rukou nadsence, ktery s tim bude i jezdit a uzivat si to, nejen oprasovat v garazi. to me docela tesi.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Jo toto vzdy potesi ked auto skonci u niekoho kto si to cenni! Este raz gratulacia k predaju :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Len ta pre zaujmavost, ako dlho si ho mal a ako sa odvtedy zmenila cena?
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

zajimava otazka, kupoval jsem ho v roce 2009, najeto mel 84.000. prodal jsem za stejnou cenu, za jakou koupil, pocitano v CZK. pro zajimavost se musim nekde podivat, kolik byla za tu dobu inflace a kolik celkove stal servis/upravy.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

V nejbližší době zřejmě nastane vzestup ceny. Škoda, že jsi ho musel prodat. Ale chápu to, nejde sedět jedním zadkem na dvou židlích.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

muze, nemusi. 4 roky zpet bych za ni nedostal ani 400t. jsem presvedcen, ze jsem prodal v pravy cas a prodal dobre. byt to uplna garazova princezna, asi by stalo za to ji drzet dal, ale takto ne. vim o jedne zadrene E36 M3 a premyslim ze bych si z ni udelal projekt.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět