BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jo, AGM se musí registrovat skrz diag (e90 i e89).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

Predseda: Jo, aj ked som nasiel teraz Nemecko original BMW za 240 Euro , tak pojdem tiez do Exide AGM. Ta je za 140 Euro s rovnakou kapacitou aj startovacim prudom. Plus vraj je Exide dodavatel baterii prvovyroba bmw.

pavproch : ano,asi mas uz predraty signalovy kabel opotrebenia. Ja som teraz menil predok a potom slo v pohode resetovat interval aj cez BC menu cez packu.

M.Z.: mam diag na BMW ,tak si to zriesim. Viem o tom,ale dik. Robi sa bud reset, ak clovek da rovnaku baterku, alebo registracia, ak sa meni z AGM na Non-AGM a opacne + ak aj je ina kapacita baterie. Aby staru bateriu neprebijal.
Vidim to teraz pekne na tejto starej, ze mi viac ako 14.1V nepusta pod zatazou. Ked bola v kondicii, tak davalo aj 14,9V pri zatazi cez regulator alternatora. Mam to na ociach stale, kedze mam maly display namiesto jedneho prieduchu ventilacie,kde mi zobrazuje live data.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak. Náhradní (druhý=nový) klíč s dálkou mám a funguje - už sem s ním i nastartoval a zamknul. Hurá.
Desky a čidlo taky mám, zítra to kolega aftoměchánik vymění, tak to potom zkusím vynulovat.
Úspěšný den, uvidíme jak zítra (esli ta úspěšnost bude mít pokračování).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Mě zítra čeká řešení druhého klíče u KTM, jsem zvědav, co z toho bude. Přes výrobce to stojí přes 15000,- #:-s
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, úspěšný den aji neska: Už zase brzdím i vzadu bez červené výstrahy (desky a čidlo vyměněné, resetováno). Čidlo bylo rozpadlé na několik kusů, proto ta neresetovatelná hláška.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Tak. Náhradní (druhý=nový) klíč s dálkou mám a funguje - už sem s ním i nastartoval a zamknul. Hurá.
Jo, klíč funguje, yezdi. Akurváth bylo pro ten nový klíč třeba zase nastavit trojblik, zamykání po rozjezdu a ešče cosyk v BC. Mám nastaveno, sem spokojen, yezdim.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

ja som auto prebudzal zo zimneho spanku cez druhy kluc,ktory nepouzivam a najprv sa mi zdalo,ze vsetky moje personalizovane nastavenia resetovalo a az potom mi doplo, ze kazdy kluc ma vlastne nastavenie auta :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Jsem jel vcera rano do prace a u baraku sem se chytl M3 E92, sakra to je parada. Pekne siroky boky, vytrcena kola a ten zvuk jak si jen tak brumla. Famozni.
zinc
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 09 úno 11:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od zinc »

Mel by tu - ci nekdo z vaseho okoli- nekdo zajem o E82 135i kupe? 2012 N55 manual pofacelift, najeto 90t km. Osm let u nas doma, takze nastal cas na zmenu.

Jeste jsem to nikde nevyvesil na inzeraty a popravde se mi do toho vubec nechce, resit testovaci jezdce atd.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Dodatek k mému novému klíči pro brambora2:
ph132008 píše: Kdybys ale chtěl někdy zase používat CA, tak s ním jdou najednou používat jen dva klíče. To znamená, že pokud nemáš ten ztracenej klíč v CAS zablokovanej, tak ti ten novej s CA nebude fungovat
Přesně tak to je - s novým klíčem CA nefunguje - HURÁ! (Nemusím jet za matizem to CA vypnout). Hezky!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět