BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

tjn :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Fíha, brambor2 je ročník 2006, čili 15let staré auto, přesto mi fčíl přišel dopis od BMW CZ - bezplatná svolávačka na nějaký kunektor klimatizace čico, že by to mohlo od něj vyhořet. To budu muset nechat udělat (dokad sem o tom nevěděl, tak pohoda, fčíl bych nespal.... :D )
Kabel vyměněn, trvalo to asi hodinu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

Byl jsem se v Brně projet v M235i a navštívil "muzeum" BMW v Renocaru.

Muzeum doporučuju a zvlášť když je s výkladem pana majitele. To bylo moc zajímavé.

Nicméně ta M235i mě úplně neuchvátila. Nějak mi tam chyběl ten "wau" efekt.
Měl jsem ji teda jen chvilku na projíždku a zrovna byl hustý provoz...
A nebo to chtělo něco silnějšího :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Nova 2er, docela se mi i kdyz je divna libi, ma spavne nafouknuty blatniky :-) Za me fajn funky design. Rozhodne lepsi nez bobr.
https://www.evo.co.uk/bmw/2-series/2040 ... ll-to-come

Ale teda vaha, R6 v 4 kolce - 1690 kg :-O ...

rhinos píše:Byl jsem se v Brně projet v M235i a navštívil "muzeum" BMW v Renocaru.

Muzeum doporučuju a zvlášť když je s výkladem pana majitele. To bylo moc zajímavé.

Nicméně ta M235i mě úplně neuchvátila. Nějak mi tam chyběl ten "wau" efekt.
Měl jsem ji teda jen chvilku na projíždku a zrovna byl hustý provoz...
A nebo to chtělo něco silnějšího :D
Tu starou rwd? Co se ti nelibi?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

brambor2 je asi "jednorožec"..... :ymhug:
skorky na BMWklubu.cz píše:E90 330i M-Paket manuál RWD.... že mi našel doslova Unicorna - přesně to, co jsem psal
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

nechápu.. že někdo našel 330i v manuálu a zadohrab? Já nevím, ale e90 se imo přecenuje. Nissan 350 imo lepší fun car. Když už, tak 335i s dct. To je pekelně rychlé. Není problém z toho dostat 400+ koní. Se svorem už pak fun car (y)
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

Vrooom píše: Tu starou rwd? Co se ti nelibi?
Ne ta nová.
Design se mi líbí, ale ten automat byl nějakej divnej :-) Ve sport modu to bylo lepší.
A na větší testování moc nebyl čas možná bych tomu přišel na chuť časem
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Pomůže mi někdo (mě donavigovat)?

Na bramborovi2 začal blbnout ostřikovač př. světla v předním nárazníku - dostal ránu - dojel sem traktor, co sekal trávu v příkopě a zrovna když sem ho objížděl, vyletěla od něj velká hrouda bordela a trefila mě přesně tam. Takže asi nezbyde než koupit nový, takže sem se na něj chtěl podívat v realOEM.

Ale, zaboha tam nemůžu ten ostřikovač najít (není v předním nárazníku ani nikde jinde, kam sem se díval) - asi hledám blbě - ve které skupině/podksupině hledat? (e90 preface m-paket)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak už sem ten ostřikovač našel - to je přece logické, že (vodní) ostřikovač 61677179311 je schovaný v elektrovybavení, ne?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Vrooom píše:Nova 2er, docela se mi i kdyz je divna libi, ma spavne nafouknuty blatniky :-) Za me fajn funky design. Rozhodne lepsi nez bobr.
https://www.evo.co.uk/bmw/2-series/2040 ... ll-to-come

Ale teda vaha, R6 v 4 kolce - 1690 kg :-O ...
Jak už se začínám taky považovat za starou konzervu ohledně aut zaseklou někde mezi 2000-2010, tak nová 2er Coupé se mi taky docela líbí. Konečně svěží design bez přehnaných ledvinek. Největší mínus ohledně vzhledu považuju úzké zadní světla vystrčené moc vně. Raději měli zainvestovat do dvoudílných lamp, aby šly přes víko kufru do špičky jako na skicách. Takto ten styl vzadu celkem zabili. Věci jako fake difuzory už snad ani nemá cenu pořád rozebírat.

Pokud bude mít M2 ty baltníky ještě širší, jako že asi jo, tak to bude pecka. :)

Hmotnost s R6 šílená, to vážila moje ex 330xi E92 a to už jsem si říkal, že je na 3er hrozně moc... Absence manuálu taky mrzí, snad to ale není definitivní nabídka motorizací a převodovek.

Neoficiální rendery fanoušků jsou sice super, ale jsou tam věci v budgetu řady 2er nerealizovatelné, nehledě na neznalosti veškerých hologačních předpisů. Tím netvrdím, že se spusta věcí nedala udělat jinak, ale ve světle nové M3/M4 je 2er podle mě krasavec :ymhug:

edit: po dopsání příspěvku jsem zaregistroval článek "Podoba nového BMW M2 odhalena únikem, už viděné typy jsou rázem krasavci". Pokud jsou ty nárazníky real, tak beru zpět, M2 pecka nebude :D
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Odpovědět