BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Jednoho kombika s manualom poprosim :x :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

Nechcel si napisat, jedneho Bobrika namiesto kombika? :D Za mna to moze byt akakolvek intergalakticka technika, ked sa mi to raz exterierovo nepaci :-? To uz sa mi tak prapodivne viac paci nova M240i @-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

V ciernej farbe by mi to bolo uprimne asi fakt fuk a neverim, ze nejaky tuner pre to nebude robit nejaky untuzing naraznik ;)
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: BMW Divize

Příspěvek od greg »

vau, takto je to fakt pekne, na rozdiel od fakt hnusneho originalu :D
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Mám pocit, že na AF.cz byl článek, že někdo už ten "tuningový" přední nárazník s normálníma ledvinama začal nabízet hned s příchodem "bobra". Du to pohledat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Pls geoška na přední nápravě E90 se seřizuje jen pomocí těchto tyček, že? Teď nešla nastavit. Takže asi zarezlé. Nevím, nebyl jsem pod autem. Dostal jsem kalkulaci výměna tyček komplet plus práce. Přemýšlím ale zda je nutné to celé měnit? Není možné tyčku sundat a povolit? Však je to jak zarezlý šroub. A ten aretační je hliníkový, ten se dá koupit nový za kilo. Zkrátka zda není zbytečné to celé měnit, když by to šlo "rozhýbat" zase.
https://images.app.goo.gl/repa6QZuS1re2K1C6
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

to je asi u bmw standard, neslo to ani u meho, kde to teda ale nakonec rozhybali.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Já jen jestli vyměnit to rovnou celé není postup ve stylu "mám vyfouklé kolo, tak rovnou koupím novou gumu. Místo toho abych dofoukl kolo"? Pokud ty tyčky sundám a je šance to rozhýbat tak mi to příjde jako smysluplnější řešení. Ale pokud s tím někdo má zkušenost, že je to ztráta času, protože na jaře to bude zase zarezlé, tak to rovnou vyměním.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

aku starostlivost venujete svojim autam, ktore mate zazimovane v garazi a nejazdia pocas zimnej sezony? Vymenil som olej ,filtre, kazdy mesiac preventivne davam napojit nabijacku autobaterie, nech ju doplni, asi kazde dva mesiace pootocim kolesa, aby nezosisateli stale tlakom na jedno miesto. A ak sa najde aj nejaky suchy den pocas zimy, tak zapnem webasto, nech sa vykuri a idem sa previezt "udrziavacia jazda kvapalin" . Len neviem, ako dlho je este OK pre cely motor, ako stecie komplet olej do vane a hore na vackach je uz napr skoro uplne steceny. Ci ma vyznam pretocit motor na sucho velkou racnou cez stredovy sroub na kluke, nech aspon cerpadlo mechanicky urobi par otacok a vytlaci olej dohora a potom az startnut. Popripade este co take riesite?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

S m4Zlikem (e89 30i) jezdím jen od jara do podzimu (letos teda opravdu sem jezdil málo) a ještě ca před 2 zimama sem to taky řešil (jak píšeš - popostrkovat, nabíječka, dolít náfrž až po hrdlo aby nezvětral benzín, kola nafučet na 4atm atd). Loňskou zimu sem se na to vysrál, letos taky nic nedělám (ani posezonní servis - oleje a tak)- na jaře před sezonou jen nabiju baterku a zkontroluju tlak v kolech a to bude vše. Ale asi to není správně starostlivý přístup, to sem si jist.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět