BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

blah píše:Tak ja se v tom taky hrabu, kvuli tomu jsem si to i kupoval. Ale stejne tak je mi jasny, ze kdyz se do toho hrabe, bude se toho o to vic i menit, ale tak patologicky jako u pavprocha to u me teda nebylo #:-s
Tohle je poslednich par mesicu, najezd podobnej:
Co to máš za káru?
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

E82 s N52
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

To je 125i? Netradicni vozitko.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Jo, ale s plnotucnym n52, zadnych osizenych 160kW :)
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: BMW Divize

Příspěvek od Alex.. »

Předseda píše://OT
@Alex S8 si vyměnil za M5? Good (y)
chtěl jsem něco kde poznám rozdíl, tady ho poznám :D
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

blah: 125i v třílitru N52 měla 160kw ne? 130i N52 měla 190kw

alex: však fajn hračka (y)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:se objevila ikona "vada motoru" a píše to "chyba lambdy".... zítra jedu k matizovi to píchnout na profi diagnostiku a zistit kerá z těch 4 lambd, co tam sou, to je... nebo žebych vyměnil rovnou (preventivně) všechny čtyři? ...
Tak chyba se objevila okamžitě po vynulování zas, prý lambda "za katem" - vyměním ale teda rovnou všechny čtyři.

A pokračování:

Objevila se mi (ale za chvíli zase zhasla) hláška "vada světla" a v tu chvíli nesvítil vnitřní "Angel eye" kroužek v pravém předním světle. Fčíl už zase svítí. Možná se ale "loučí" - když umře, to se mění celý svítící kroužek nebo je to jen "světlovodič" a pod ním je někde ukrytá "obyčejná žárovka"? Abych věděl, co mě (možná) čeká... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Předseda: je to normalni N52B30, drive se delala akorat s jinym sanim, bez klapek. Pozdeji se na to ale vykaslali, a je to komplet stejny motor akorat s jinym softem, ktery si muze doma i kazdy flashnout kabelem za €10. A nutno dodat ze je to pak uplne jiny motor. Ta zmena neodpovida jenom tomu zvyseni vykonu, je to pak celkove o neco ostrejsi, daleko lepsi reakce na plyn. Duvod, proc neni 130i Coupe je jasny - aby nekonkurovala 135i, takze vyvojari podle me dostali ze ukol ten motor dostatecne zariznout, coz se jim povedlo...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

blah: okej. Tohle stejný je u N53. Rozdíl v sání a sw. Jen bych si nebyl jistý tím flashem via kabel za 10€. Teorie je u N53 stejná, ale praxe taková, že bys to musel zapsat do powerclassu který se po asi 10h jízdy stejně přepíše.. takže laborace jako prase dostat z toho 200kW.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Ten rozdil je opravdu hodne znat, takze jsem si jistej ze je to stale 190kw, mam to tak asi pul roku. Je to pres bimmerlabs, volne pristupne.
Odpovědět