BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Michal12
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14 lis 21:28

Re: BMW Divize

Příspěvek od Michal12 »

mattonecz píše:Tak sem se toho moc nedozvěděl. Údajně mi neni schopen (spíš ochoten) dát žádnou slevu, jedině fleet, což si zejtra zjistim ve firmě, ale to je jen 3-4%. Jak ty lidi získávaj 20% slevu? :D
3-4% sleva z ceny operaku nebo cenikovy ceny auta?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Tak, že tam utratí nějaké solidnější částky. Zkušenost napovídá, že na Polo 12% neukecáš, ale na Pašíka to nabídnou mezi dveřma. BMW to samé. Kdybys místo 320i bral 750i, bavili by se s tebou jinak ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

3-4% z ceny auta. je tam cca 200tis sleva skrz ten joy paket. jinak nic. tzn dalších 50-60tis na ten fleet.
nemyslím si, že se dostanu na takovou cenu abych do toho šel. to fakt radši vemu o3rs full servis a 1% spoluúčast za míň..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

mattonecz píše:3-4% z ceny auta. je tam cca 200tis sleva skrz ten joy paket. jinak nic. tzn dalších 50-60tis na ten fleet.
nemyslím si, že se dostanu na takovou cenu abych do toho šel. to fakt radši vemu o3rs full servis a 1% spoluúčast za míň..
posli mi specku a dam to svýmu dýlerovi, třeba něco vymyslí ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

Bond007 píše:
mattonecz píše:3-4% z ceny auta. je tam cca 200tis sleva skrz ten joy paket. jinak nic. tzn dalších 50-60tis na ten fleet.
nemyslím si, že se dostanu na takovou cenu abych do toho šel. to fakt radši vemu o3rs full servis a 1% spoluúčast za míň..
posli mi specku a dam to svýmu dýlerovi, třeba něco vymyslí ;)
Můžu taky? Třeba tvůj dýler přijde s lepším dýlem než můj lokalni :)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

To Jarka: Viem ze BMW je BMW a nechcem ti ho nijako vyhovarat...ale jeden celkom zaujimavy, iked nie moc rychly povoz...
http://forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=5858
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Tý jo, ty mi dáváš :) . Jako jo, je to mladší a awd jsem ještě neměl... Možná se na to zajedu podívat, vypadá pěkně. Jen teda nevím co od toho čekat, se subaru a awd mám nulový zkušenosti...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Subaru je trochu taky viac analog ako ostatne povozy z rovnakej doby...viac to huci, viac to drnci, nie je to uplne komfortne a viac to zere :D
Na druhu stranu motor ma zaujimavy zvuk a je treba ho tocit, a ani vtedy to nebude uplna raketa, mozno niekde na urovni tej 120i a prevodovka nie je ala Type-R, potrebuje trochu cas. Najzaujimavejsi je na tom celom podvozok a AWD...dava taky ten pocit, ze cesta moze byt akokolvek rozbita alebo akokolvek zasnezena a auto si s tym poradi a zaroven si pyta a najlepsie sa citi pri pevnej ruke :)

Pokial to chces na vymetanie nejakych rozbitych okresiek tak by to mohlo byt viac nez vhodne, ak ale bude velka porcia dialnic tak bude BMW omnoho lepsia volba...tichsia, rychlejsia, pohodlnejsia a zabavnejsia...vtedy ti je AWD k prdu...

Vsetko poznatky z XV s 2.0i takze o generaciu starsia a o 10cm nizsia Impreza bude na tom este lepsie ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

A co si mám představit pod víc to drnčí a hučí??? To je snad jediná věc, kterou bych ignácovi vytknul - hluk. Možná se pojedu svézt a uvidím... Díky.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

doriftonigga píše:
Bond007 píše:
mattonecz píše:3-4% z ceny auta. je tam cca 200tis sleva skrz ten joy paket. jinak nic. tzn dalších 50-60tis na ten fleet.
nemyslím si, že se dostanu na takovou cenu abych do toho šel. to fakt radši vemu o3rs full servis a 1% spoluúčast za míň..
posli mi specku a dam to svýmu dýlerovi, třeba něco vymyslí ;)
Můžu taky? Třeba tvůj dýler přijde s lepším dýlem než můj lokalni :)
jasny :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět