BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: BMW Divize

Příspěvek od francis »

911T píše: Tie smiesne sedadla vzadu u M2 nebudu rozhodujuce.
Nejsou smesne. Normalne zvladly odvezt cloveka na NS a zpet
Mirek
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 525
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od Eda »

Cayman je neutralnejsi a M2 pretacivejsi - to musel byt sok :D

Az se M modely nebudou pri losim testu pretacet tak bude svet pro nadseny ridice zase o neco smutnejsi. Ale kazdej to mame jinak, uz setris na Lagunu? :D
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: BMW Divize

Příspěvek od driver »

Viděl jsem v německu reklamu na M5 a tam bylo uvedeno, NEJLEPŠÍ KOMPROMIS.
Už ani automobilka nic nezastírá :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

M modely ale, s par svetlymi vyjimkami, nikdy nebyly nijak zvlaste ostre, vzdy to byla kompromisni auta orientovana spise na rychle jezdeni po dalnici nez na okruh.

s M2 jsem jel jen kratce jednou, ale z podvozku jsem mel hned po rozjezdu zcela stejny gumovy pocit, jako ze vsech predchazejicich eMek. gumovy pocit pritom nenni nutne spatny, dava podvozku vice akcnosti. na druhou stranu ubira na presnosti. ne nadarmo ma F30 M3 zadni vlecna ramena na unibalech, s tim vykonem uz to tu gumu nesneslo. ja ho na mou M3 nechal dat taky a taky se neskutecne zostrila a zpresnila.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od Tommino »

911T píše:Ano, je zjavne ze M2 konkurencia nie je. :D
Napriek tomu asi kazdy zakaznik M2 zvazuje aj 718. Mozno dokonca skor ako A45 a RS3. VIdno to aj pri mnohych porovnavacich testoch. Tie smiesne sedadla vzadu u M2 nebudu rozhodujuce.
Se směšnými sedadly si v M2 vzadu si dovolím nesouhlasit. Jeli jsme nedávno na NS a jel jsme vzadu právě v M2, tudíž 1000km a byl jsem velmi, velmi mile překvapen, jak je tam místa a dá se tam úplně normálně cestovat. Měřím 179cm, spolujezdec vepředu seděl s mírně pokrčenými nohami, žádné kolena pod bradou.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Akorát si zapomněl poznamenat, že seš úchyl na vazelínu a všechnus mi z kolejnic setřel ponožkama :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od Tommino »

Dávají tam jakúsi piču černú, fašisti zasraní :-D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: BMW Divize

Příspěvek od francis »

Sak pisu, ze nejsou smesne.
francis píše:
911T píše: Tie smiesne sedadla vzadu u M2 nebudu rozhodujuce.
Nejsou smesne. Normalne zvladly odvezt cloveka na NS a zpet
Ale v zatacce nepodrzi, co? :D
Jo a muj posed byl naprosto v pohode bez ohledu na Tommina za zadama
Mirek
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od Tommino »

Jestli jsou nějaká na pi.., tak jsou to přední si myslím, ty by mohly mít lepší boční vedení, ale tak tragédie to úplně není :p
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Tommino píše:
911T píše:Ano, je zjavne ze M2 konkurencia nie je. :D
Napriek tomu asi kazdy zakaznik M2 zvazuje aj 718. Mozno dokonca skor ako A45 a RS3. VIdno to aj pri mnohych porovnavacich testoch. Tie smiesne sedadla vzadu u M2 nebudu rozhodujuce.
Se směšnými sedadly si v M2 vzadu si dovolím nesouhlasit. Jeli jsme nedávno na NS a jel jsme vzadu právě v M2, tudíž 1000km a byl jsem velmi, velmi mile překvapen, jak je tam místa a dá se tam úplně normálně cestovat. Měřím 179cm, spolujezdec vepředu seděl s mírně pokrčenými nohami, žádné kolena pod bradou.
No dobre, tak mozno nie su smiesne, ale urcite nebudu rozhodujuce. Pochybujem ze M2 vyberal s ohladom to aby vas mohol vozit na NS. :D
Odpovědět