BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

no tak to pride este moc aj mne. ak by to bolo tak deci na 2500km, to uz by bolo OK za mna. Ale asi nechces skusat hokusy pokusy v style naliat tak 200km pred vymenou oleja nejaky pripravok na cistenie motora ,vymenit olej nejaky lacnejsi, pojazdit tak 1000km a skusit potom naliat uz olej,co pouzivas? Resp, ked nepomoze,tak mozno skusit pripravok ako Ceratec.

Ja musim poklopat, 220t km a nezerie mi olej moja N54. V minulosti trosku sa stracal, ale to som zistil, ze mi tiekla vana a hore veko ventilov. Po vyrieseni je to OK.

Ja inak ta spojka uz vsetko OK, taktiez ten shortshifter je bozi. Dal som si u znameho, co mi presival volant do M trikolory, tak spravit rovnaky steh aj na radiacej pake a rucke. Nech to ladi.
Teraz preventivne vymenim predne lozisko na kolese, lebo sa mi to na dialnici nepozdava. A pripravujem sa na precistenie sacich ventilov cez to skrupinkovanie, lebo neboli nikdy cistene, tak som zvedavy, kedze priamovstreky na to trpia. Lenze u turbomotoru to tak lahko nepoznat, pretoze tam vzduch pretlaci aj cez mensi otvor turbo . No uvidime.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

jel jsem se sklopenyma zadnima sedadla a pri kazdem plnem plynu se mi tam zdal nejaky zvuk navic, jsem si rikal: kardan, diferak? ale ono to dost mozna je od vyfuku, protoze to netlumi ty zadni sedacky. no uvidime: do servisu uz jsem to nahlasil at to zkontrolujou, ale s tema sedackama jsem si to uvedomil az potom.
Pravda vyděsí
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

no hladat pazvuky a ich zdroj nie je ziadna vyhra v aute. Uz som videl ale aj meracie pristroje na zachytenie roznych rezonancii a ich pribliznu lokaciu voci predku,zadku a do stran ku kolesam. ;)
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Většinou cvaká kříž na kardanu,někdy vůle v diffu,při ubrání a následném přidání plynu.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

ona to nakonec asi bude fakt spis jen nejaka rezonance od vyfuku, ale zkontrolovat to muzou
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »



TOP10 nejprůserovějších benzinových motorů, N52 na 8. místě - čas od 2:50 :)
Na prvním místě EA888.
ENG titulky
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Fčíl mi přistál mail od CarTecu, že od 1.7.2021 plošné zdražení všech modelů aut. Nerozklikával sem, takže nevím o kolik.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Fíha, brambor2 je ročník 2006, čili 15let staré auto, přesto mi fčíl přišel dopis od BMW CZ - bezplatná svolávačka na nějaký kunektor klimatizace čico, že by to mohlo od něj vyhořet. To budu muset nechat udělat (dokad sem o tom nevěděl, tak pohoda, fčíl bych nespal.... :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

radsej mohli davat zvolavacky na vodne pumpy a vstrekovace :)) ale ked neprsi ,aspon kvapka
Odpovědět