BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Mě moc ne, jak Type-R
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Stepan píše:
Předseda píše: Před lety mě to jeho neustále plkání o tom, že jedině 7er v longu a v 50tce je jediné správné řešení. A nic víc neexistovalo.
No tak to je vidět, žes nedával pozor na přednáškách. Nejvíc je samozřejmě 45i (což je ta větší V8 preFL, 50i přišlo až po FL), protože na faceliftu už se trošku šetřilo a navíc je víc do sportu skrze převodovku a celkové nastavení, ale 7er má bejt komfortní, takže 45i JEDINĚ! =))
vídíš jaký jsem dřevák :D ani poznámky jsem si nedělal kvalitní.. Prostě nejlepší je koupit 20let starou plečku, k tomu musíš koupit i druhou abys měl dárce orgánu a teda sestavil jedno kvalitní auto :D
Nepochybuji o tom, že to auto je kvalitní a pohodlné. Třeba víc než novější modely. Ale stále to bude 20let staré auto, tak bych z toho nedělal nic extra.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

a hlavne to musis dat do plynu :D a jediny kdo na celem Svete to dokaze udelat dobre je ..... :)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

pavproch píše:Pan Prokopec to nazval "bizarní" výfuk, mně se to ale (na pohled) velmi líbí, to hnízdo 4 trubek uprostředka auta.

Obrázek
Mne to teda prijde desne fejkovy, nema byt ten difuzor nahodou od podvozku? + pain job?? Prijde mi to jako auto z GTA :D ...
Prijde mi to docela strasidelny.
Zato tohle zeleny je docela ok.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Předseda - Snejkův způsob provozu "60 tisíc na volej, vzduchovej filtr tam vůbec nemám, olej v převodovce mění jenom chcanky (...) a E65 pořád drží" byl zajímavej expertiment :D
A mělo to trošku vypovídající hodnotu. Než JaraXe teorie "no hele prostě nesmíš koupit jebku a pak děláš jenom preventivní servis", kdy "preventivní servis" zahrnuje výměnu půlky auta a servisní úkony, který jsem ani netušil že jdou s autem provádět =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

rhinos: joo na plyn jsem zapomněl :D Jak říkám - asi je to pak fakt fajn povoz. 5litr V8 musí být pohoda pokud to sebere 10-12kg plynu. Dokud to jezdí. Ale prostě dělat modlu z auta, protože potřebuješ 2x abys měl 1x, tak stejným stylem bude boží i V10 M5

stepan: tak snejkova 7ma má najeto asi 800 tis, takže tam už se fakt asi nemá co vysrat :D
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Včera mě celkem překvapil telefonát z CarTec Ostrava, že na moji ex e92 330xi je svolávací akce... Jsem netušil, že se svolávají i takto staré auta (r.v. 2006). Tak jsem raději dal echo novému majiteli ať to pořeší v BMW u nich na druhém konci Czechie, kdyby to mělo být něco potenciálně nebezpečného.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

tipuju takata
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

.Z3 píše:Včera mě celkem překvapil telefonát z CarTec Ostrava, že na moji ex e92 330xi je svolávací akce... Jsem netušil, že se svolávají i takto staré auta (r.v. 2006). Tak jsem raději dal echo novému majiteli ať to pořeší v BMW u nich na druhém konci Czechie, kdyby to mělo být něco potenciálně nebezpečného.
to bude podla mna len kontrola/vymena casti kabelaze pre ventilator kurenia. Robili mi to teraz. Vraj kvoli nejakym pozorovanym poziarom udajnym nejakych kusov po svete. Ale ja som si to uz pozeral davnejsie,ako som si sam menil ventilator a vsetko tam bolo ok.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

https://svolavacky.cz/svolavaci-akce/bm ... 2007-2011/

tak to čekám, kdy zavolají mě.. Jestli vůbec. Podle data výroby by se mě to mělo týkat. Nicméně tak max měsíc zpět to bylo na rutinní prohlídce. Na nic nepřišli. Krom toho, že by se mělo vyměnit těsnění ol.vany. Což není novinka, už ho mam ve sklepě.
Odpovědět