BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Bond007 píše: Neni to tim zes u nich ani nic nekupoval? :)
:D To asi ne, nevidim souvislost. Jet se mnou nechtel nikdo uz treba v Z4MC, kterou jsem - jak dobre vis ;) - koupil.
BondTreatment.jpg
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

janjan píše: Já sám jsem o BMW přemýšlel, byl jsem u dvou různých prodejců, protože jsem zvažoval 2 různé motory. Přístup pokaždý stejný - 19letý maturant s vlhkým řidičákem mi tam bude vysvětlovat, jak jsou ostatní značky oproti BMW odpad, jak je BMW nejvíc o řízení a požitku z jízdy a jak připlatit 100 tis. za něco už by přece neřešil. Jak finanční poradce, co nevydělal ještě nic, ale na investování statisíců druhých je expert po dvoudenním školení.
Jasne, maturant je uz asi extrem, na druhej strane ani 50 rocny predajca asi nebude tak uplne clovek kupujuci auta za 100 000 eur. Toto tazko niekde poriesis. Najmensie socialne rozdiely medzi predajcom a zaujemcom budu asi v showroome dacie. :D
Kazdopadne vek nie je uplne rozhodujuci. Pamatam ked som vysiel zo skoly a otec vtedy kupoval bmw a vedel som o nom viac ako ten predajca.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

pjanda píše:
Bond007 píše: Neni to tim zes u nich ani nic nekupoval? :)
:D To asi ne, nevidim souvislost. Jet se mnou nechtel nikdo uz treba v Z4MC, kterou jsem - jak dobre vis ;) - koupil.
BondTreatment.jpg
Darmo, ludia su prasce. Tolka skoda.. :D
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

janjan píše: Přístup pokaždý stejný - 19letý maturant s vlhkým řidičákem mi tam bude vysvětlovat, jak jsou ostatní značky oproti BMW odpad, jak je BMW nejvíc o řízení a požitku z jízdy.
Pravdou je, ze prodejci BMW - bez ohledu na vek, i ti zkuseni - jsou velmi mimo realitu toho, kde dnes BMW stoji. Do znacne miry to neni jejich chyba, nemaji srovnani a na skolenich jim to asi nikdo nerekne ;), ale kdyz jim clovek predvede (pro ne) koncernovy odpad za cenu, za kterou v podstate nic neprodavaji, nestaci se divit. A to je kratkodoby dojem. Rozdil mezi temi moudrejsimi a mene moudrymi je, ze ti prvni to uznaji a jsou ochotni naslouchat nekomu s vetsim rozhledem, ti zbyli dal si ziji svuj sen. Otazkou je, co je lepsi pro obchod, vetsina lidi si asi mysli to, co oni...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Tak on je asi i rozdil v tom kdo jak auto kupuje, ja prodejce potrebuju jen aby mi zprostredkoval fakturu, zadnou jinou pridanou hodnotu nema
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Obecne ano, jen ja se na rozdil od Tebe s lidma bavim a netvarim se, jako bych prijel rovnou z MI5 nebo MI6 :))
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

pjanda píše:Obecne ano, jen ja se na rozdil od Tebe s lidma bavim a netvarim se, jako bych prijel rovnou z MI5 nebo MI6 :))
Ty jim davas prostor taky neco rict? :))
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Nerikal jsem, ze oni take mluvi ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

pjanda píše:
Snowman000 píše:Tak schvalne koho sa preda skor ;;)
https://www.sportovnivozy.cz/109735-bmw ... bratislava
Dovezené zo Švajčiarska na jar tohto roku
Vyjimecna nabidka, vuz z budoucnosti... ;)
Jo stroj casu v cene :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Popíšu osobní zážitek před pár lety. V autorizáku BMW jsem si domluvil zkušební jízdu Z4 35i. Přijel jsem tam tehdy s 03 RS oblečen ve svetru a džínách. Od toho okamžiku jsem byl pro o generaci mladšího prodejce sociál. Btw Z4 35i mě nenadchlo, je to těžký silniční cruiser. A s prodejcem jsem svoji finanční situaci neřešil, co je mu do toho. A navíc bych mu zkazil den, on byl se sebou tak spokojen :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět