BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: BMW Divize

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Dobře vyřízená reklamace je často lepší vizitka, než samotný byznys...
Přesně, chyby dělá každej a posrat se může cokoliv. Pro mě by tohle by tohle byl signál jít si koupit BMW do Rakouska nebo Německa, místo abych ho pořizoval tady u rozmazleného importéra (byť teda ze současné nabídky se mi fakt líbí jenom nová 8; 5 a 3 neurazí/nenadchne).
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

V Německu to jde taky od 10 k 5 :( Holt konjuktura :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od matar »

janjan píše:u BMW je šťastnej jen ten, kdo přijde, koupí auto a zaplatí jakýkoliv servis bez keců ze svého. Nějaký přívětivý přístup před koupí nebo po ní nepřichází v úvahu.
To mas ze sve zkusenosti? Osobne jsem zatim zadny extra velky servis u BMW nepodstoupil krome zakladniho predplaceneho(vymeny oleje) a reklamace zvuku z palubky, ale zadny horsi pristup, nez u VW jsem nezaznamenal.

Prodejce se taky choval velmi slusne a ochotne. Nedovedu si predstavit, ze bych koupil nekde auto, kde prodejce neni privetivej.

Par aut uz jsem v zivote koupil, ale jedinej extra neprijemnej zazitek mam z Porsche - takova arogance a neochota, to se nevidi. Taky jsem radeji vzal M2 Comp.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

M.Z. píše:Nechat oprávněnou reklamaci dojít do televize, může jen parta debilů.
Přesně,jsou to normální amatéři,jel bych do Germánie.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

matar píše:
janjan píše:u BMW je šťastnej jen ten, kdo přijde, koupí auto a zaplatí jakýkoliv servis bez keců ze svého. Nějaký přívětivý přístup před koupí nebo po ní nepřichází v úvahu.
To mas ze sve zkusenosti? Osobne jsem zatim zadny extra velky servis u BMW nepodstoupil krome zakladniho predplaceneho(vymeny oleje) a reklamace zvuku z palubky, ale zadny horsi pristup, nez u VW jsem nezaznamenal.

Prodejce se taky choval velmi slusne a ochotne. Nedovedu si predstavit, ze bych koupil nekde auto, kde prodejce neni privetivej.

Par aut uz jsem v zivote koupil, ale jedinej extra neprijemnej zazitek mam z Porsche - takova arogance a neochota, to se nevidi. Taky jsem radeji vzal M2 Comp.
Zatim si nemuzu stezovat. Dosud jediny rozdil od skodovky, kde jsem si taky nejak nestezoval, tak mi vraci auto umyte a vysate zdarma. A taky ode mne zatim nevideli v Cesku ani korunu.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Já servisuju v BMW pouze moto a tady si stěžovat nemohu. Ale to je trochu specifická komunita.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/ ... oFrom=list
pro mistni zajemce samozrejme sleva :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

bond: ta průměrná spotřeb 8,2l je z tp, nebo real??? Resp. jakou jsi měl reálnou?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

jarka píše:bond: ta průměrná spotřeb 8,2l je z tp, nebo real??? Resp. jakou jsi měl reálnou?
To si vzalo data z TP. Ale obecne to ma celkem privetivou spotrebu, jezdim s tim okolo 12 - aby to netrpelo neduhy modernich turbomotoru:) . Podle predpisu se s tim da jezdit i za 8-9.
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

s tímto motorem se dá jezdit snad předpisově neboli jako důchodce s kloboukem a vajíčky na sedačkách? :D
Citroen C4 GP
Odpovědět