BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Jsem měl za to, že B6 jsou právě lepší náhrada OEM tlumičů s trochu tvrdším charakterem. Mám B6 na sportikovi a rozhodně tam není jakékoliv nastavování tuhosti. Na sportikovi je má i Jerry a oba máme pozitivní zkušenosti, kámoš je dával na st a taky spokojenost a jezdí je i spousta lidí na miatach kde se dávají jako OEM řešení v rámci sportpaketu. Vždycky je to s OEM pruzinama. Podle mýho odladěný řešení za rozumný peníze.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5472
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Přesně tak, nepleteš si to Pavproch s B16?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16356
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Katastrofální životnost tlumičů (přední nepřežily ani 15tis km) a strašná závislot tlumičů na teplotě (pod nulou beton, v hicu bláto). KW V1.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Ja mam B12, coz je vlastne dost podobny, a urcite bych si je koupil i znova. Jsou to ale prvni tlumice po OEM, takze to tezko s necim muzu srovnat. Pokud nejsem uplne blbej a slepej, zadny nastaveni nemaj :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Mám na B6 najeto už 36kkm mojí prasojízdy a funkčně je to pořád stejný - v zatáčce je auto krásně pevný. Ale to je na lehoučkým Sportíkovi. B6 bych se z pohledu životnosti nebál, když je na některý auta dávají jako OEM.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: BMW Divize

Příspěvek od francis »

Taktez na lehkem aute mam B8 + pruziny Eibach a uz bych to nechtel. Ale to je mym starnutim a stavem ceskych cest, podvozek sam o sobe funguje. Jsem zvedavej, co zase vypadne z pp, taky bych rek, ze myslel B16
Mirek
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16356
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Buď se na to úplně vyséřu nebo zase Koni FSD (na bmwklubu sem dostal před B6 varování)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

"za chvíli bude k dispozici plný výkon pohonu" tohleto je skvělá hláška, když se k vám při výjezdu z pumpy blíží zezadu kamion a autu chybí cca 200kW
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

:-o
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: BMW Divize

Příspěvek od beaumont »

Mám Bilsteiny B6 spolu se standardními pružinami na Alfě GTV (916) 2.0 V6 TB. Z jednoho začal po čase prolínat olej, nechtělo se mi to reklamovat, vyřešil mechanik přetěsněním (tuším jen obrátil naopak to těsnění), co tam bylo.
Jinak jízdní vlastnosti velmi dobré, pocitově je podvozek pevný a přitom i na nerovnostech zůstávají kola na zemi, neodskakují. Samozřejmě komfort je omezený, ale IMHO snesitelný. Klidně bych je koupil znovu.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Odpovědět