BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od maciak »

Brus píše:Nejake zkusenosti s F30 na 18” vs 19”? M adaptivni podvozek. Nebude to uz moc na 19”
Ahoj mam F30 4/2015 s m paketom a m adaptivnym podvozkom. Na 18 RFT je to pohodlnejsie ako passat s adaptativnym, lutujem ze som to nezobral na 19'', bez rft minimum 20 s rft 19.
Mam na tom aute najazdene 60tkm apotom som ho prenechal zene a presedlal na m2, vzdy ked donho spet sadnem tak si poviem ze to je meke a pohodlne. ked som presadol do f30 z passatu s adaptivnym tak som nechapal ze to je pohodlnejsie a pritom ovela lepsie drzi.
ak by si siel okolo BA stav sa a mozes si to vyskusat, ja si bucham hlavu ze som to nezobral na 19.
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od eMJe »

@Snowman: Suhlasim s videom, len tie pocity dokaze vyvolat len malo aut. Niektore auta maju nejaku chybu, ktora mi pri kazdom preradeni prekaza a radsej by som bral automat, ktory si s tym autom lepsie sedi. Ja napriklad nedokazem prekusnut rev-hang. Kazde preradenie je trhane, citim ako sa autu nepaci ked to spravim rychlo a cakat nez padnu otacky je blbost. Vacsina manualov v BMW tiez nie je vyhra, dlhe drahy, CDV, "notchiness", dlhe prevody, pripadne rev-hang...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: BMW Divize

Příspěvek od driver »

Spectral píše:Mně teda víc než turbo vadí ty nesmyslnosti moderních BMW spočívající v kokotských kombinacích jízdních režimů, Strašně rád bych si poslechl vysvětlení toho debila, který to takhle namíchal jako povinné nastavení bez možnosti změny uživatelem.
mmira píše:ne, v Mnichove jsou skalopevne presvedceni, ze presne takto to lidi chteji. pri prilezitosti jedne mezinarodni prezentace jsem se na to ptal jednoho ze sefu s tim, proc neudelaji individualni profil, kde by si to lidi nastavili sami a on se divil, proc by meli.....bylo to jak do dubu.
M5 F90 má na řadičce drive select co mění kvalitu i rychlost odezvy řazení a pak má, světe div se uživatelsky měnitelné ///M Setup kde je Nastavení M1 M2 MxDrive a HUD M view. Lze měnit stabilizaci, pohon, motor, podvozek a řízení na uživatelsky libovolné kombinace :-bd
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

2x4 nejde se zapnutou stabilizací ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Pravda, ale jinak je docela čitelná, driftík je tam hned.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

tak to svoje nedochůdče prodej a kup si auto dospělácký velikosti :D
tatík říkal, že ho zvali na nějakou modrou na předváděčku, teď nevím odkud. Třeba je to ta samá, co jsem oprasil na okresce a pak mě její doprovodný vozidlo málem vyhodilo ze silnice =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Ee, mě se tyhle auta nelíbí, resp. mě neoslovují. Příliš velká almara.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Tak pry manual uz nelze a jeste navic neni alcantra. Sedacky latka-alcantra uz se taky nenabizi.

Je nejaky rozdil mezi tou dakota a merino kuzi? Jako myslim i jiny nez 1200euro

Oni me tak serou..
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Ale ty máš objednávku s manuálem? Nebo se pletu?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

alcantara u BMW stejně stojí za prd, merino je jemnější/měkčí a většinou lepší výběr barev
Odpovědět