BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od acer.t »

Deli píše:Počkej, počkej... už nevim, myslíme Mazdu? :) Jinak za tu 118d bych se upsal ďáblu, ale v práci to na 95% neprojde :(
no já myslel že jste měli dodržet corporát v podobě japonce ..nebo to bylo když kolega subaru tak ty BMW ? :D
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Divize

Příspěvek od Deli »

tak tak :lol: subu pro kolegu byl test, jestli projde něco krom šáde, fauvé etc. :) a nic :(
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od acer.t »

Deli píše:tak tak :lol: subu pro kolegu byl test, jestli projde něco krom šáde, fauvé etc. :) a nic :(
tak přehodíme loga na kapotě ...Ty stejně jezdíš uvnitř a ještě budeš za hvězdu :D
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
jancsi
Pan Řidič
Příspěvky: 280
Registrován: stř 16 úno 11:50
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od jancsi »

pjanda píše: Ostatne, pojdme se radeji bavit o tom, co pekneho jsme zazili s sestivalcovymi atmosferami ;-)
no zazitok je kazda jedna cesta autom, z prace, do prace, hocikde :-) auto uplne splnilo moje ocakavania, proste ta jazda, prejav a zvuk motora, fakt radost. Ked som pred cca 2 rokmi vatil fungl novu sluzobnu OII kazdy ma mal za idiota :-) (sluzobne auto je tu proste status nejakej ikony - bola to moja 3. sluzobna octavia v poradi). A po mojom sklamani z tej najnovsej som si povedal a dost, nebudem na to bmw cakat do konca zivota a kupil som si ho :-) (btw, nic proti octaviam, taksito maju svoju cielovu skupinu pre ktoru splnia svoj ucel).

Takze fakt velka spokojnost a radost s jazdy, akurat pomaly premyslam kam dalej, predsa po 2 rokoch uz clovek chce skusit zase nieco ine (inak mam e46 posledny rocnik kedy sa este vyrabala). A som tak trocha nerozhodny .. nova 3er ma nelaka, poksim sa niekedy niekde vyskusat e46 m3 - to auto ma laka, alebo sa vrhnem na nejaku ameriku :-) Kazdopadne nejak to nehrotim, zatial mi auto poskytuje kazdy den velku radost z jazdy :-)
E46 325i + E60 550i
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Divize

Příspěvek od Deli »

tak já měl jen tu svojí malou (2.0 110kw) a měl jsem jí moc rád, bylo to príma svezení :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od acer.t »

Já mám compacta taky rád :)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Divize

Příspěvek od Deli »

to byl čtyřválec, to se nepočítá :))
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od acer.t »

Deli píše:to byl čtyřválec, to se nepočítá :))
dej si facku :D
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Divize

Příspěvek od Deli »

nono :D ale v Zetku máš už pořádnej motor, to se počítá \m/
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

jancsi píše: no zazitok je kazda jedna cesta autom, z prace, do prace, hocikde :-) auto uplne splnilo moje ocakavania, proste ta jazda, prejav a zvuk motora, fakt radost. Ked som pred cca 2 rokmi vatil fungl novu sluzobnu OII kazdy ma mal za idiota :-) (sluzobne auto je tu proste status nejakej ikony - bola to moja 3. sluzobna octavia v poradi). A po mojom sklamani z tej najnovsej som si povedal a dost, nebudem na to bmw cakat do konca zivota a kupil som si ho :-) (btw, nic proti octaviam, taksito maju svoju cielovu skupinu pre ktoru splnia svoj ucel).

Takze fakt velka spokojnost a radost s jazdy, akurat pomaly premyslam kam dalej, predsa po 2 rokoch uz clovek chce skusit zase nieco ine (inak mam e46 posledny rocnik kedy sa este vyrabala). A som tak trocha nerozhodny .. nova 3er ma nelaka, poksim sa niekedy niekde vyskusat e46 m3 - to auto ma laka, alebo sa vrhnem na nejaku ameriku :-) Kazdopadne nejak to nehrotim, zatial mi auto poskytuje kazdy den velku radost z jazdy :-)
To chce potlesk :ymapplause:

Sam jsem nakonec na E90 presedlal, ale je to jako pit dzus redeny vodou. Neco z BMW v tom je, ale ne prilis. Uz jen kdyz si vezmu, co vse se s tim autem muselo delat, aby me alespon nestvalo (natoz pak uspokojovalo...). Dokonce do nej teklo dvermi uplne stejne jako kdysi do Skody rady 1xx :-) Ale to je spis jen takovy symbol nekvality...

M3 E46 doporucuji, je to opravdu vrchol rady a na bezne jezdeni, ktere Vas pokazde nadchne, je to takrka dokonale. A kdyz uz by to musela byt E90, pak radeji take M3, ta nekterymi neduhy normalni E90 netrpi (hlavne podvozek pracuje dobre, jakkoli je na sportovni jezdeni prisli mekky).
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Odpovědět