BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Po 14-ti dnech dovolené neska chaos, jako vždy, v rámci chaosu sem musel jet řešit chaos bramborem2 a .... je to balzám na duši, šest hrnků v řadě bez foukátka a jen EUR4 + 6MT + RWD bez milionu asistentů, co si myslí, že řídím blbě/nebezpečně atd. ..... oach. :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše: ešče musím nějak pořešit Rogue Engineering (of U.S.A.) - vložky čepů spodních předních ///M3 ramen.
Tyhlety (níže na té stránce je i skica, které čepy př. nápravy to jsou).

Houston, got a problem. :twisted:

Sem to objednal u Rogue, ale při placení kartou se mi ten jejich webshop "kousnul" (možná proto, že to byla debetka, ne kreditka) a.... měsíc mi visela ta platba v "blokacích" na účtě až nakonec nebyla provedena. S Rogue sem si vyměnil pár mailů, napřed to vypadalo, že mi místo platby kartou pošlou bankovní údaje pro přímou platbu v USD, ale fčíl už týden hrajou "mrtvého brouka"... podruhé to (ref blokace měsíc) zkoušet kartou nebudu....
Taxem to nekonečné doprošování se u Rogue odpískal (aby mi poslali banovní údaje pro platbu / převod USD na účet když ta platba kartou prostě ne - Paypal nemám a nehodlám zřizovat - mám k nim silnou averzi)....

Chjo no, to vypadá, že budu muset jezdit bez nich, no.... leda žebych je vymontoval z m4Zlika (v 2014 nebo 2015 sem je u Rogue bez problema i splatbou kartou koupil, tehdy to šlom fčíl to jaxi nejde) a podle nich si nechal vyrobit kopie.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Myslim, ze pres paypal jde platit i bez registrace (pouze se zada cislo karty). To by mohl byt takovy kompromis :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já už sem s Rogue skončil. Napsal sem to sem proto, že kdyby někdo jiný chtěl něco u nich objednávat, že bych se k němu přidal (a přenesl na něj trable s případně nutnou komunikací s Rogue)... moje vychcanost... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

ale za PP se hlavne plati dost mastna provize...
Uz jsem je dlouho nepouzival (drive pro obchodovani s typkem na Slovensku) a ted jsem byl nucen platit jednu vec z eshopu a vypalne bylo asi 5%.
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

rhinos píše:ale za PP se hlavne plati dost mastna provize...
Njn, on ten vesmírný program a vývoj a výroba "samořídících" elektroaut něco stojí... :D
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U konkurence píšou, že 2er coupe by i do budoucna měl mít R6 (pravda, foukaný), 6MT a RWD. To sem teda zvjedaff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, otázka na ty z vás, kteří mají doma v garáži taky N52, já mám fčíl dva - m4Zlika (N52KB30 190kW) i brambora2 (N52B30 190kW) a ..... popíšu situaci:

Jedu (zaníceně = držím to furt ve vyšších až nejvyšších otáčkách), přede mnou např. zatáčka, čili brzda, ostrý meziplyn, podřadím a brzdím několik sekund motorem, v apexu zatáčky začnu přidávat - plynule sešlápnu pedál plynu až (skoro) na podlahu, ale rozhodně na to "nedupnu"! - proto píšu "plynule"!

A....

Brambor2 ve 100% případů neudělá nic, plynule začně zrychlovat.

m4Zlik ca v 80% případů udělá, teda neudělá totéž - začne plynule zrychlovat.

Ale v (ca) 20% případů při prvním dotyku nohy s pedálem plynu (a může klidně být ten dotyk jen jak "vánek") napřed jednou cukne (jak jde motor z modu "brzda" do modu "táhnu") a pak terpve začne plynule zrychlovat.

Zvuk je vždy přitom stejný, krásný (prostě vytočená mnichovská R6 atmo).

Nějaké nápady, čím by to mohlo být, proč m4Zlik občas jo a brambor2 nikdy ne?

Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Jeden nápad bych měl.

Cukání při změně zatížení motoru občas způsobují zamesesené soleniody vanosu. Je možné, že v 3er jsou ještě čisté a v Z4 zanesené. Jestli je to ten případ, může napovědět výpis chyb z diagnostiky. Mi to tam po takových cukačkách hlásilo sporadické chyby právě na těch solenoidech. Pak je nechat vyčistit nebo rovnou oba vyměnit.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuju. Zkusím.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět