BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Zajda píše: čtv 21 dub 12:45 Skvělá konkurence pro vozy značky Hongqi.
h9_golden_purple.jpg
Karta sa obratila...kedysi BMW zalovalo cinske automobilky za dizajn, teraz budu cinske zalovat BMW =))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Ano, přesně tohle mi proběhlo hlavou :)
Kabaně snad do BMW musel nastrčit koncern.
Pokud ne, příští obětí bude Audi :D
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Už sem to tu (myslím) spal: dyž byl brambor2 před 14-ti dny v CarTecu na výměnu těch AHL jednotek, tak (podle faktury a toho co povídali - nemám to jak ověřit) aktualizovali SW ve všech jednotkách, od té doby brambor2 blbě startuje poloteplý (studené i horké starty jsou na první otočení startéru, poloteplý = hodina, dvě stání po jízdě = startér točí snad 10-15 sekund než chytne). Diagnostika (v Cartecu) nic neukázala, nic na palubovce nesvítí. Mně to ale séře.... budu po tom pátrat, na co se zaměřit? (N52B30, 16 let, nalítáno "jen" 142 tis km). Dík za tipy.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od Jaggie »

Obrázek

asi v BMW huli dobry matros #:-s
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

predok skoro ako Hyundai KONA. Totalne sa odvracaju od BMW odkazu. A interier je cisty Mercedes . Fakt clovek o par rokov si nebude moct kupit ani poriadnu jazdenku, lebo to bude nepredajne :D . Ale to bolo pre mna aj BMW E6X , no kupcov si nasiel, ale za mna to je fuj fuj fuj.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

BMW stale spinka v garazi, uz sa chystam ho vytiahnut do mesiaca. Kontroloval som len hadzavost prednych brzdovych kotucov, lebo sa mi to uz nezdalo minuly rok, ako to vibruje . Po vymene prednych lozisk sa to este zhorsilo a odmeral som lavy kotuc 0,045mm a pravy 0,065mm hadzavost. Maximum tolerancia je vraj 0,04mm ,ale aj to uz je moc podla mna a ideal samozrejme 0 az 0,01mm. Takze uz objednane nove kotuce na predok a dosticky. Nechcem kupovat nic "poriadne", lebo aj tak po sezone uz chcem nahodit tie 370mm brzdice z M4 F8x, co mi zapadaju prachom a nemal som cas.
Ale aspon viem, ze budem moct brzdit pocas sezony na krv a bude to nove a vymenene.
Takze teraz tam pojdu Textar obycajne kotuce + Zimmerman dosticky.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

https://www.sportovnivozy.cz/154187-bmw-3-340i-zubri

kdyby třeba náhodou měl někdo zájem
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Už jsem ti chtěl volat, že mám zájem, ale máš málo kapaliny v ostřikovači, takže nic :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Shr3k »

Po 20 letech se vracím opět k BMW se šestiválcem. Nicméně je zabudovaný napříč. ;)
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

tak ja uz som po vymene prednych brzd. Ale nepotesila jedna strana po merani. Jedna strana ma teraz rozptyl 0 az 0,015mm, co je pohodicka super.
Ale druha strana s novym kotucom ma 0 az 0,08mm, takze este zhorsenie oproti 0,065mm so starym kotucom, co nejako uz protivahou kompenzoval.
Teda uz objednane nove lozisko, aby to bolo 100%. Nepotesi dvojite rozoberanie jednej strany. Len som sa cudoval, ze to zle terajsie lozisko ma tak maximalne 2 roky a par tisic km najazdene. Neviem,ci to uz robia z blata ,ze to nevydrzi, alebo len nejaky slabsi kus. Takze cakame na dodanie. Nechcem urobit ani milimeter s autom dopredu, kym to nebude 100% rovne.
Odpovědět