BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

ja to znam z opacne strany ;) Jsem si u nich byl projet auto s tim ze prachy na nej mam. Nebyl jsem velkej guru pres motory ale byla to jasna past i pro amatera ;) Tak jsem je nechal par dni cukat a docela me bavily i telefonaty z AAA. Sleva sem sleva tam letala skoro v kazde vete. No a pak jsem jim prozradil ze uz jsem koupil jinde. Asi uz u nich budu na nejakem blacklistu :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch: klasika...když jsem tam před x lety něco prodával, tak to bylo stejné. Já seděl venku, na sluníčku si opaloval gesicht, vedle automat na chlazené nápoje a oni za mnou chodili, jak procesí :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

mna teraz na mojej E93 caka preventivna vymena silentblokov motora, trosku zacalo slzit tesnenie olejovej vane a blizi sa vymena oleja, tak to rovno spojim cele dokopy. Napravnica sa musi povolit aj pri jednom aj druhom ukone,tak to dame naraz. Pochytil som aj nejake info z youtube, kde mozem silentbloky motora dodatocne vystuzit vysokoteplotnym silikonom do casti, kde nie je plna guma,ale je tam volny priestor, nech to viac stuhne a drzi. Tak uvidime vysledok.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

áčka zaplatily frakturu brambor1 je už opravdu jejich a ne můj :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

a kolik byla první nabídka a kolik finální? řekněme slib 200 a finále 150? nějaká licitovačka nebo si to měl na párku a berte?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Až/jestli vůbec někdy budu mít sdílnou náladu, písnu to sem :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Ref nepřirozené zvuky vydávané bramborem2: podle pozorování na zvedáku s puštěným motorem a zařazenou rychlostí to vypadá že se něco popsulo v diffu - zvuky jdou z něj. Obávám se polovysypaných nebo načatých zubů neb tak něco mechanického...

@mmira: pls, pošli mi, pokud to najdeš jaký přesně diff to byl (typ 188, ale jaké i = ??, nejlépe i obj. číslo BMW).

Nechám to dvorního mechaika Michala rozebrat a podívat se dovnitř, nejhorší scénař je nový diff + přendat svor, no... (pokud to teda není vysypaný svor,no)
Tak. Svor je v řiti - vysypané šroubky z něj + polovysypaná ložiska, čili bude nový diff + nový svor (asi Quaife).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Nemel tam mira wavetrac? Neni na to jeste zaruka?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jo je tam - vysypaný..... nevím, esli se záruka vztahuje na semleté šroubky a ložiska (asi blbá montáž) ....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Vysypaly se sroubky, kteryma se to prisroubuje k prevodu nebo neco vevnitr? Ja teda mam Mfactory, ale montoval mi to tam ten samy clovek :-D ...
Odpovědět