BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

jarka píše:
Koubes píše:Ano, modely jsou dočasně vyřazeny, ale manuál už se opravdu nevrátí, zbyde jenom 20i. Je to kvůli novým emisním normám, kdy auta s 8st ZF automatem vyhoví lépe...
Pěkně na piču...
Však si představ. Já šel objednávat 430iGC s manuálem MP a alcantarou a dostal bych 420iGC s manuálem MP a kůží, kterou fakt nechci. Nebo bych si připlatil za 430iA. A já prostě automat nechci. Měl jsem pučený na víkend 530XD automat, najel s tím 800km a ať je ten automat sebelepší, tak prostě mi totálně nevyhovuje.

Ať si vyserou voko.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Tvl, to je hrůza. Kam až modrobílá vrtule klesla.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Mě to reálně demotivuje, na co se má člověk do toho života těšit? Pařížská mě nebere, na žrádlo si nepotrpím, v bytě mi stačí IKEA a auta stojí za hovno ~x(

Ikdyby se Kia a Hyundai pochlapili sebevíc, stejně ty nejlepší motory nedokážou v Evropě homologovat.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

jerry: dostanes tri prdele asistentu, concierge service, povinny ecall, pochopitelne startstop a spoustu dalsich veci, bez kterych se moderni frikulin neobejde
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Štěpán: ještě pořád se můžeš těšit na důchod
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Enem sem tady rychle přeletěl tu vaší diskusi na bruselské théma a úpadek vrtule.... takže moje rozhodnutí generálkovat brambora (aby se mnou žil dalších x let) bylo určitě (z mého úhlu pohledu) to nejsprávnější.... :D

Bruseli ZMAR!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Bych byl opatrnější, spíš dokud jsi měl příležitost tak jsi mohl mít pěkný foukátko s manuálem (340i) a teď už máš po ptákách :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od eMJe »

Ten narek na EU mi pride trochu schizofrenicky, tak radsej to prehliadnem. Manual skratka dostatocny pocet zakaznikov nechce, preco by ho ponukali? Ak by ho zakaznici kupovali, ponukali by ho dalej, ci by bola alebo nebola EU. Nedavno som videl tabulku predanych M140i s manualom a automatom. Myslim ze kazdy sudny manazer by mal jasno, ze naklady nevyvazia to % zakaznikov. Jedina vec by mohol byt image znacky co by to tam drzal, ale to uz je aj tak u BMW jedno
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od maciak »

sa mi paci ako tu seci p*cuju ze BM neponuka manual ale kto si tu okrem Brusa za posledny rok kupil manual?
a to by som povedal ze tu sa to hemzi asi naj manual pozitivnou komunitou.
napr Pavproch, radsej generalkuje trikrat zadrete auto... Stale citam nareky nato ze bmw neponuka manual a ako by si ho vsetci kupovali ale blbost. staci pozret na statistiky realne sa kazda 5ta m2 na sr je s manualom ostatne automat.
Ked som kupoval m2 tak mi predajca ukazal ze za rok predtym predali 1! m2 s manualom.

@Brus 340i je s automatom velmi dobre auto, polemizoval by som ci nie lepsie ako s manualom.
BMW nemalo nikdy velmi dobre manualne prevodovky, dlhe drahy, mdla spojka, popripade spojka co mam problem stlacit aj ja s mojimy 70+cm stehnami

ktomu ze BMW ide do sraciek, blbost. stale ponukaju super auta, m2,m3,m4
Na denne jazdenie je ZF8 velmi velmi dobra volba a zobral by som ju do non m auta vzdy pred bmw manualom
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

však už i oznámili, že kvůli OPF nebudou pro EU vozy vyrobené od 07/2018 prodávat výfuky M Performance.
Odpovědět