BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Kdyz se ti horko tezko rozjede na stovku, pak nemas z ceho brzdit a nic se extra se nehreje B-)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Jako chybí tomu 100koní, to jo, ale naposled v Mostě 2:04,98 a na cílovce dle 10Hz loggu 174.4kmh :P .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

To jde, miata je cool, ja spis hresim na to ze tam davam obyc desky za par Kc. Ale ony brzdi v poho, jen rychle ubyvaji, ale dle predchozi diskuze koukam, ze u drazsich to neni asi o moc lepsi :-D ...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

zasadni rozdil mezi levnou a drahou deskou neni az tak vydrz na ujetou vzdalenost, ale schopnost opakovane brzdit z vysokych rychlosti. cele je to ale o vykonu a vaze. na e90 330i jsem mel standardni ATE a tam to fungovalo k plne spokojenosti.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

mmira píše:zasadni rozdil mezi levnou a drahou deskou neni az tak vydrz na ujetou vzdalenost, ale schopnost opakovane brzdit z vysokych rychlosti. cele je to ale o vykonu a vaze. na e90 330i jsem mel standardni ATE a tam to fungovalo k plne spokojenosti.
S tím prvním souhlasím, s tím druhým až tak moc ne.
Moje zkušenost s podobně těžkýma autama s podobným výkonem (sice všechno lehký a slabý proti těm vašim mastodontům, ale co už):
- Miata: oem malý kotouče, lepší desky >> kombinace k neutahání na okresce a obstojí i na okruhu.
- Swift Sport: větší kotouče, normální dobrý desky >> při náročnější jízdě na okresce je znát, že to prostě není sportovní materiál. Né že by to nefungovalo, ale pocitově je to o level jinde.

Jakmile zkusíš lepší matroš, který prostě zvládá náročnější zacházení a zároveň má lepší brzdný účinek, tak už se prostě k obyč na blbnutí na okreskách nevrátíš.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

vsak nejsme ve sporu. lepsi brzdny ucinek je samo vitany, ale primarne jde o to, aby to neprestalo brzdit po 4 zatacce. v tom jsou k nezaplaceni keramiky. to je masakr, co to snese.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: Tak podle trackingu USPS už sou na celnici v Pze.... sem zvjedaff, jak dlouho to celnikom bude trvat, než sa mi ozvů...
Pátý den (byl v tom víkend) od okamžiku kdy USPS tracking hlásil, že jsou v Pze mi přišel papírový dopis ČPošty ČPoštou esli je to pro mě a esli chci zastupovat a proclít. Chci, taxem jim to fšecko namailoval. Sem zvjedaff na další vývoj a hlavně, kolik mi (mé firmě tj. právnické osobě) vyměří clo a DPH - kotouče byly asi za 130US babek a poštovné přes dvěstě. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Vyměřuje se z celkové hodnoty a dokonce když by bylo poštovné deklarováno jako "free", tak do celkové hodnoty můžou přičíst obvyklou sazbu. Proto když jsem kupoval něco s dopravou v ceně, požádal jsem prodejce ať změní na faktuře "free" na "included" :-)
《》
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Základ je se předem domluvit na rozdělení faktury a tu jdoucí se zbožím rozumně ponížit :-)

Ano, bi-color Rolády za 10 jsou podezřelé i celníkovi.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Jo na faktuře to chce mít vyčíslený poštovný, jinak ti pak při celním řízení vyměří nějakou tabulkovou cenu a několikrát se nám stalo, že to bylo o hodně víc. S Českou Pomstou bych se do takovýhle akcí pokud možno nepouštěl, vždycky jsem měl s nima nějaký problém. To z DHL máme zatím jen dobrý zkušenosti, cesta+proclení a několikrát i když to šlo přes půlku světa tak třeba 5 dní a matroš byl v ruce!!!
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět