BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Ja nemam elektricke sedacky
Pravda vyděsí
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

no u mna mam nemile zistenie, kedze sa mi nezdal odklon predneho kolesa, tak som to dvihol a zistil, ze je ohnuty tlmic a tycka stabilizatora, co sa upina na tlmic. Takze vymena :( Tlmic uz aj tecie. Posrate slovenske zdemolovane cesty....
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

WTF?

Víceméně z dlouhé chvíle (abych se uklidnil od těch sesobů) sem si pustil konfigurátor BMW a zadal tam M4 a ukázalo mi to, že je ještě stále možnost 6MT - já měl za to, že manuál skončil už snad před rokem nebo kdy..... :-bd

Škoda teho foukátka, no.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: BMW Divize

Příspěvek od MadJoe »

Pavproch> 6MT u M4 je jedna z poslednich moznosti, potom jeste M2C a tim prakticky koncime, kdyz nepocitam bezne 3ky atd.
BTW M4 jde objednat uz jen jako Cabrio, Coupe skoncilo nedavno
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuju za rozšíření obzorů.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
sebusato
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10 bře 13:54

Re: BMW Divize

Příspěvek od sebusato »

Ahoj lidi,
připravuji výzkum k veřejnému mínění na elektromobily a součástí mé práce je dotazník. Potřebuju názor nefalšovaných benziňáků a nafťáků tak píšu i sem doufám, že nenaštvu admina :D :D. Poprosím Vás o jeho vyplnění. Nemělo by to celé zabrat víc jak 5 minut. Budu vděčný za vaše připomínky stejně tak jako za sdílení. Děkuji

https://www.survio.com/survey/d/B7D9A9T6B7J9C2H8E

btw nejsem nijak vyhraněný na žádnou stranu ani pro ani proti, fakt bych si přál z dotazníku dostat data, které by ve finalé pomohla všem.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

tak ja som stihol vymenit tie predne tlmice ;) ,daval som s kratsou piestnicou uz rovno ,cize z M sport paketu, lebo povodne boli klasiky a teraz to s tymi eibach pruzinami viac pasuje. Aj nove stabilizacne tycky. Len teraz citim, ako to auto drzi na kruhaku a v zakrutach ako skalpel. Masaker. :x Plus aj s podlozkami Eibach 1cm na koleso. Ten zohnuty tlmic bol na dvoch miestach. Dole pri otoci a aj hore pri zavite na hornom ulozeni. Dobre pecky dostal. Koleso uz je vizualne v odklone ,ako by malo byt, uvidime, ako si to sadne. Rovno som vymenil aj olej pred sezonou. Este ma caka vymena silentblokov zadneho ramu a diferencialu a nahodenie downpipes a ideme po dalsie koniky :ymparty: :-bd
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jaxem tu už kdesik napsal, taxe stalo že musím přeložit asi 150stránek technospíku do English zrovna dyž není moc co dělat (lítat po zákazníkách a řešit 20 věcí najednou a tak). Texty už mám, fčíl se hrabu ve výkresech (elektrikářských, su strojař, takjeto potrat na druhou) a pomalu se dostávám k "fertig". A pak už asi budu moct (brrrr 8-x ) uvažovat na Covidem a jak měto zasáhne (zdravotně i firmu ekonomicky). Takže si hledám jiné věci, ke kterým bych upnul myšlénky a nemyslel černě nýbrž pozitivně, co bude až bude.....

Takže poprosím o JAKÉKOLI nápady, co bych moh na bramborovi2 vylepšit / upgradovat / udělat jinak (mechanika, technika i look-out), třeba i na první pohled ztřeštěnosti.
pavproch na bmwklubu píše:Až/jestli teda ten Covid přežijem (já z toho po úspěšné chemoterapii teda mám lufty jaxfiň, kterej bacil kolem mě letí, toho chytím), tak už opravdu budu dělat ten podvozek na bramborovi2.
Výše psané už zase neplatí, m-paket podvozek čímdáltímvíc nesnáším, uskákané, houpavé, nejisté...
Momentálně se stále kloním k variantě HR Sport pružiny (-15mm oproti m-paket a jsou výrazně tvrdší), Koni FSD (nastavené na 2/3max tuhosti - mám vyzkoušeno) + HR Sport stabíky.
Vysvětliffka: Stavitelný podvozek nechcu, naopak chcu tlumiče, co se dají "snadno" koupit nové/náhradní (mám velký nájezd, čili musím myslet i na obnovu)
Bude mít ještě někdo nějaký tip?
Reakce na bmwklubu nato byla, že prý Koni šly v poslední době úplně do ().() s kvalitou....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Nechces radsej kupit nejaku klasiku, ktora by ta finance a casovo zabavila (rozumej zrujnovala) skor?
Napr: https://www.rajveteranu.cz/33749-bmw-8- ... al-jihlava
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neeee :ymhug:

Že je to (firemní) daily neznamená, že si s tím nemůžu "hrát"..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět