BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Na první dobrou bych taky řekl, že je to darda. Při bližším pohledu už to ale smysl dává. Když se člověk podívá co za peníze si řeknou za "obyč M3", tak tady je "vše" udělaný od šroubku znova.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Dost jsem jako nhradni auto 330e xdrive touring. Obaval jsem se 320d, tohle je pro me aspon krest hybridem. Kratke popojizdky na elektriku byly fajn, ale uz se to vybilo po 25km a ja to nikde nabijet nebudu. Proti F30 je to lepe odhlucnene, lepsi zvuk zabouchnuti dveri a taky zamceni a odemceni je tissi- takove prijemne detaily. Displej misto budiku je priserny, strasny- ten, co nabizeli do F30 jsem nechtel, ale proti tomuhle je krasny. Tech 219kW aby tam clovek pohledal :-)

Jsem rad ze nemam HUD, desne me to znervoznuje
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Dnes jsem potreboval absolvovat rychly presun prevazne po D1. Ve srovnani s 40i to nejede, zere to stejne a ma to o 20l mensi nadrz.. to asi aby si clovek pomalu zvykal na elektromobily :ymsick:

A ma to omezovac na 228

550km, 113kmh a 11.1litru, dvakrat na pumpe.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Tak to je známá věc, že ty benzínové čtyřválce, nejsou v ničem lepší, něž 6.vál. To už pak je lepší ta nafta.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Brus píše: pon 10 led 17:24 Dnes jsem potreboval absolvovat rychly presun prevazne po D1. Ve srovnani s 40i to nejede, zere to stejne a ma to o 20l mensi nadrz.. to asi aby si clovek pomalu zvykal na elektromobily :ymsick:

A ma to omezovac na 228

550km, 113kmh a 11.1litru, dvakrat na pumpe.
Krasota :-q
A bonus nakoniec...mensi kufor o 20%...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

https://www.autoforum.cz/predstaveni/pr ... -skoncila/

a nebude propadák řády 8 způsobenej spíš tím, že navzdory velmi ambiciozní ceně, šlo o přeplastovanou pětku, čemuž odpovídali i vnější rozměry? Takže za cenu pomalu 911 dostal člověk vyšší střední třídu a vlastně i sedmička byla "víc auta"?
Skupé totiž potkávám docela dost, samozřejmě tím víc, čím ty auta stárnou a dostávají se do kategorie "lehce přes mega po odpočtu". Pro mě to auto teda není, protože tím jezdí jeden strašnej pičus a furt by mi ho to připomínalo, ale hezký je :))

A pak mi teda přijde, že kupé má právě smysl až když je řádně obrovský. Protože co si budem povídat, princip kupé je "zaplatím víc a dostanu míň auta, protože frajeřina". A takhle právě snad přemejšlí až lidi, co na nějakou kačku nekoukaj. A takový přece nebudou jezdit dvoudveřovou 3er :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Přišel mi dneska PR mejl od Bmw.
Něco o ! rizí ! radosti z jízdy. :-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

taky tak.. stačilo vidět iX a nečetl jsem dal
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

Stacilo videt riiizy
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Bramborovi2 (e90 preface N52 190kW) úspěšně přibývají kilometry na tachu, není daleko doba, kdy nastane "velikánský, ale opravdu velikánský" PREVENTIVNÍ (= aby mi brambor2 vydržel "nafurt") servis 150kkm (= 16let), chystám se udělat:

- výměna opravdu všech (tekutých) náplní
- svíčky, cívky
- palivový filtr
- napínák řetězu
- olejová pumpa
- solenoidy vanosu
- silenbloky pod motorem a převodovkou

Prosím o doporučení (pokud někoho něco napadne) co dalšího preventivního udělat (abych měl na dalších 150tis km klidné spaní). Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět