BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

komplet brzdy + ložisko na prednim kole.. kupovat novy auta ma svpje vyhody. Dny jsem reklamoval nelicujici madlo na dverich u 140i a budou mi menit v zaruce komplet tapec :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
pjotr
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: úte 10 lis 15:29

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjotr »

pjanda píše:
Bond007 píše:Tak podle me dulezity si rict jak chces to auto pouzivat.. ja bohuzel nemam cas na nejakou vikendovku a snazim se uzivat si kazdej km co ujedu (60-80 k km/rok). Proto porad hledam elalon dokonale univerzalnosti m3 tomu asi byla nejbliz
Vis, ze nebyla, bez 4x4 auto s timto vykonem nikdy nebude univerzalne pouzitelne, i kdyz si ted namlouvas, ze ano :)) S M3 F80 jsi polovinu roku obdivovany mistr tance na mokru nebo snehu, ktereho ovsem povodi jak slepeho kone kdokoli schopnejsi v aute s mozna i polovicnim vykonem a 4x4. RS6 je bliz, ale ideal to take neni, protoze uz je moc tezka na to, aby byla efektivni. At uz jde o rychlost, spotrebu nebo naklady na brzdy. Myslim, ze Te s Tvym najezdem bude vytacet uz proto.

A reknu jednu provokativni vec, ideal neni ani BMW s 4x4, protoze jak je to primarne zadokolka s omezenou schopnosti dostat neco dopredu, je to v extremu porad (jen mene) zaludne nez cista zadokolka, ale porad si nemuzes s nadhledem dovolit neco jako stoprocentni vyuziti potencialu v 200+ na mokru apod. Z meho pohledu je to dokonce horsi volba, protoze zadokolka sice nezvladne tolik, ale je aspon citelna, xDrive neni, ne ve vysokych rychlostech.

Ideal je jinde a az se budes nudit, tak Ti ho ukazu v praxi, mam ho doma a budes to chtit taky :D
Bond007 píše:jediny co me bavi je automobilova promiskuita :)
Kdyby jen automobilova.. ;)
pjandu uz pustili z vezeni ?
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Fyzikální guru pjotr se vrací do služby.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Bond: koukám, že šestková řada asi na přední ložiska trpí :-/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Hezký test na novou X5 30d
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

https://www.sportovnivozy.cz/103813-bmw ... alozkaFoto
https://auta.yauto.cz/bmw-rada-3-3-0-33 ... 07385.html

Takže on to koupil za 500k s odpočtem, najel 30k a prodává to za 620 bez odpočtu? Jak tohle funguje? :-?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Hlavně 162.000 km a co všechno měnil. To nepovažuju za normální u prémie. Nebo už to tak hluboko kleslo?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Jo, to mně taky zarazilo. Vstřiky jsem měnil na Hjondééé někdy ve 130kkm. Ale to byl Hjondéé, kterej nestál o moc víc než příplatková výbava tý trojky.
*To auto má mladej kluk, vídal jsem ho stát u školy. Ale v tom seznamu závad nevidím nic, co by se mělo srát jízdním stylem. Navíc, když má po 20kkm s třísetkoňovým RWD ještě vzadu nějak vzorek, tak to žádnej divočák nebude :D
**Když jsem řešil GTD, taky jsem doma vysvětloval, že vole novýho Golfa v tédéíčku, to si pořídí jenom blbec, dyť za ty prachy se dá koupit nějaká zajetá 330d (M140i, GolfR, podle toho jak jsem byl zrovna přesvědčenej o tom, že budu jezdit piáánko za 9 a jenom občas na to šlápnu :D ), tak snad buďme lidi, ty vole táto nedělej krávu. Tak jsem rád, že jsem to neudělal. Představa, že domů dotáhnu zajetou prémii a pak během půl roku přijdu s fakturou za výměnu serva a vstřiků a ještě těch další kravinek, no to by bylo divoký =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Neviem co riesite. Za 6 rokov a 162 000km mi to nepride az tak mimo. Jasne, su tam veci ktore nemozno zaradit do spotrebaku, ale zase ziaden extrem.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

Co ja jsem mel a lidi kolem me, tak bmw, minimalne v obdobi 2010-2015 zadna hitparada v kvalite zpracovani, materialu a spolehlivosti nejsou.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět