BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Já bych to viděl na 911 Turbo (S) :ymhug:
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Vrtulnik :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

pjanda píše: A reknu jednu provokativni vec, ideal neni ani BMW s 4x4, protoze jak je to primarne zadokolka s omezenou schopnosti dostat neco dopredu, je to v extremu porad (jen mene) zaludne nez cista zadokolka, ale porad si nemuzes s nadhledem dovolit neco jako stoprocentni vyuziti potencialu v 200+ na mokru apod. Z meho pohledu je to dokonce horsi volba, protoze zadokolka sice nezvladne tolik, ale je aspon citelna, xDrive neni, ne ve vysokych rychlostech.
Vyuzivanie potencialu na mokru v 200+? To mi pride trochu pritiahnute za vlasy. Kde a ako casto sa da vobec na nejakom aute v tychto podmienkach potencial vyuzivat?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

No nevim zrovna 911T je dost pretacovy a "zadokolkovity". Spis neco jako RS4 by mohlo byt schopny. A nebo G-wagen, kdyz uz vyletis z cesty tak pokracujes bezproblemu dal :-)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

pjanda píše:
Bond007 píše:Tak podle me dulezity si rict jak chces to auto pouzivat.. ja bohuzel nemam cas na nejakou vikendovku a snazim se uzivat si kazdej km co ujedu (60-80 k km/rok). Proto porad hledam elalon dokonale univerzalnosti m3 tomu asi byla nejbliz
Vis, ze nebyla, bez 4x4 auto s timto vykonem nikdy nebude univerzalne pouzitelne, i kdyz si ted namlouvas, ze ano :)) S M3 F80 jsi polovinu roku obdivovany mistr tance na mokru nebo snehu, ktereho ovsem povodi jak slepeho kone kdokoli schopnejsi v aute s mozna i polovicnim vykonem a 4x4. RS6 je bliz, ale ideal to take neni, protoze uz je moc tezka na to, aby byla efektivni. At uz jde o rychlost, spotrebu nebo naklady na brzdy. Myslim, ze Te s Tvym najezdem bude vytacet uz proto.

A reknu jednu provokativni vec, ideal neni ani BMW s 4x4, protoze jak je to primarne zadokolka s omezenou schopnosti dostat neco dopredu, je to v extremu porad (jen mene) zaludne nez cista zadokolka, ale porad si nemuzes s nadhledem dovolit neco jako stoprocentni vyuziti potencialu v 200+ na mokru apod. Z meho pohledu je to dokonce horsi volba, protoze zadokolka sice nezvladne tolik, ale je aspon citelna, xDrive neni, ne ve vysokych rychlostech.

Ideal je jinde a az se budes nudit, tak Ti ho ukazu v praxi, mam ho doma a budes to chtit taky :D
Bond007 píše:jediny co me bavi je automobilova promiskuita :)
Kdyby jen automobilova.. ;)
dame predvanocni sraz? :)

dnes jsem absolvoval prvni servis, 104 874,-, ona ta spotreba nakonec bude to nejmensi :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

zkousel jsem ted spotrebu v ruznych jizdnich rezimech a nejak jsem vypozorovbal ze kazdych 10 km/h prumerne rychlosti = 1l ve spotrebe 170 na dalnici = 17l, 200 = 20l :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od jožko »

To bol čo za servis ?? :-\
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

bond: by mě zajímalo kam by si doletěl v tomhle na czechringu :D . Ale 200+ na mokru - to už chce mokrý slick a ocelové gule :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Tvl, co všechno si stihl za těch pár km zkurvit? To ti měnili brzdy?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

jarka píše: Ale 200+ na mokru - to už chce mokrý slick a ocelové gule :) .
to není až takový problém...včera večer jsem se vracel z A a šlo to i s 2,5t SUV 8-x
Žere to pak podobně nafty, jako RS6 benzínu. Výhoda je akorát, že to má o 25l větší nádrž :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět