BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od jožko »

Taký dobrý fén , nie je nikdy zlý a hlavne v R6 :x
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Pp tohle mi prijde jako idealni auto pro kutila jako ty :-D ...


Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 518
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od Eda »

Su zvedavej na dalsi poznatky, to uz je velka hra. Gratulace :)

BTW trojblik me stve i v aute s tretinovym vykonem, asi si pod proplitani provozem predstavujem kazdej neco jinyho
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Já teda s trojblokem nemám nejmenší problém. Naopak mi vadí, když v autě není.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 518
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od Eda »

Ha kecam, mam vlastne petiblik. Proste to trva moc dlouho (muze byt i specifikum u Alfy)
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Beny9700 »

jožko píše:Taký dobrý fén , nie je nikdy zlý a hlavne v R6 :x
To můžu potvrdit, obzvlášť když je to foukání od G-Power B-) .
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

driver píše:
Bond007 píše:
mattonecz píše:To seš z BMW zvyklej neblikat? :-D Nebo bliknout jen jednou aby se vyjádřilo opovržení :-D
Kdyz se aktivne proplitas provozem je trojblik k zlosti... blikas pak tam, kam uz nejedes

Adaptivni tempomat pak na dalnici v provozu porad jen brzdi... uplne nepouzitelny
Proč ten blikač nepustíš včas před započetím?
Jednoblik s změnou jízdního pruhu náhle během půl sekundy za bezpečný považovat nelze.
Počkej, až potkáš někoho rychlejšího a sundá Tě, protože jsi nečitelný.
Mimo to, zběsile neznamená rychle.
Používám PĚTIblik pár let a ani při 250kmh nemám problém že bych blikal kam nejedu.
Smrdí to kapku "myškováním"
Adaptivní tempomat při jízdním módu "RACE" je automaticky mimo provoz, v případě že chceš spěchat.
A při běžné jízdě je fajn. A vždy máš volby nastavení a On-OFF pro extrémně hustý provoz.
A když akceptuji sem tam manévr, kde na blinkry není čas, s přihlédnutím na to, že jsi pánem situace a víš, že tam nepřiletí zezadu 2x rychlejší moto a nesundá tě, tak i jízda bez blinkrů se občas stane, ale nesouvisí to s tím, že by trippling obtěžoval.
5ti blik a docela pomalej sjem mel v Giulii kdyz jsem ji koupil a bylo to nepouzitelny, za tu dobu stihl clovek zmenit pruh i 2x, nastesti to spravil update fw velice rychle. Ve 250ti je to burt, tam jedes rovne a mas cas, ale trebas v 60ti na magistrale s 3+ vice pruhy je 5ti blik moc. Ale stejne je diskutabilni jestli blinkr pri rychlejsich manevrech vubec pouzivat kdyz vetsina okolnich ridicu ma reakce jak panda v shanghaisky zoo po nedelnim obede... :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Hele, pandu z toho vynech, jo?! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Hele, pandu z toho vynech, jo?! :))
Kdo nekdy videl pandy v shanghaisky zoo, vi o cem mluvim :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

pavproch píše:Neska sem celou cestu domů (jen po I/35 - od LB až domů) uvažoval..... takže fčíl počkám na pátý motor, když sa aji ten posere, tak tam nechám dát šestý a zároveň s tím zkusím někde (říše, UK) koupit 330iX (e90-93) "na díly" a následně z něj vyndám N53B30. Tak, vymyšleno to mám.... :D
Tahle myšlenka, zpracovaná nějakým rozumný úpravcem by se mi hodně líbila - nedělat z toho M3, jen vzít ten 3litr a zbavit ho emisních pout. HW více-méně ponechat, jen třeba GO + sání a sportovní cat a ecu s lepší mapou (ideálně přepínací). Bondova RS6 z toho v přímce stejně nebude :) (ale budeš jezdit za 1/4 spotřebu :D ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět