BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16379
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

jerry píše: stř 17 dub 12:53 Šestiválec N52 by neměl být troublemaker? Vím, pavproch má dva, jeden v pohodě, druhý se nepovedl.
Jo, mám dva a OBA se povedly (jedou krásně) jen jeden (brambor2) holt papká wolej, ale já mu to nevyčítám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3347
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

pavproch píše: stř 17 dub 13:20
jerry píše: stř 17 dub 12:53 Šestiválec N52 by neměl být troublemaker? Vím, pavproch má dva, jeden v pohodě, druhý se nepovedl.
Jo, mám dva a OBA se povedly (jedou krásně) jen jeden (brambor2) holt papká wolej, ale já mu to nevyčítám.
Ale byly tam nějaký trable s výměnou motoru a i ten byl problémový, tak další výměna. Nebo se pletu?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16379
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

To byl brambor1 (N53), to už je AAA historie.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16379
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: pát 12 dub 16:10
pavproch píše: pon 08 dub 13:32(jak je fčíl těplo) opět/znova po delší jízdě začal brambor2 vydávat nějaké "třecí/hučivé" zvuky (zřejmě od některého kola, souvisí to s jejich otáčením, nejvíc je to slyšet, když jedu z kopce rovně a vyřadím).
Otázka do pléna: po čem se podívat? Ložiska jsou tam nová (dělalo to úplně stejně i se starýma), kotouče ditto (nové, dělalo to i se starýma). Co může mít ještě souvislost s otáčením kol - podle směru, odkud to jde, tipuju PP kola ale ruku do ohně zato nedám. Dělá to jenom po delší jízdě při teplotě nad 15stC, dyž je chladněji, je klid.
pavproch píše: sob 13 dub 14:30 Neska to hučelo/šuchalo zas = snažil sem se vyposlechnout odkud to jde a (neska) se mi zdálo, že zprava zezadu (diferák to taky nebude, je tam nový a dělalo to i starým).
Fčera i neska chladno = byl klid, ale.... probral sem to s Liborem (má nyní volněji a na dílně je místo), taxem nechal stát brambora2 místo ve studené garáži ve vytopené dílně (+20), zítra ho Libor zvedne a bude točit kolama = sem zvjedaff, esli na něco přijde co to šuchá/hučí. Kéžby.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 255
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od denis »

Jerry:
https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-65 ... e8&type=ad
Trnava je ďaleko? :D

Ešte ma napadajú rôzne Mercedesy s V8 (s povinným automatom) napríklad SL 55 AMG, CLK 55/63/500, E 500/550
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5488
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

No nevím, to bych šel raději do Mustanga, to je ideální kochací kára.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 255
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od denis »

Za mňa určite tiež Mustang za týchto podmienok.

https://www.autobazar.eu/detail/ford-mu ... /30751937/

Tu je za mňa takmer dokonalá konfigurácia :)
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
jerry
Letec
Příspěvky: 3347
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

denis: Trnavu mám od Plzně taky skoro 500 km. Mustanga mám možnost v rajch Tageszulassung s 50 km najeto za 48.000.

Teď jsem delší dobu v Česku. Příští týden jedu zpět do Říše a pojedu se mrknout na jednoho Mustanga a kousek vedle je 630i.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 255
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od denis »

Plzeň som asi prehliadol. Tak to som zvedavý na porovnanie :)
Oboje s manuálom?
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
jerry
Letec
Příspěvky: 3347
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Jj, manuál, malý nájezd a 1.majitel.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět