BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: BMW Divize

Příspěvek od abgx1 »

o je pravda

ale ked auto mesiac stalo, tak ju to proste vybilo
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

pavproch píše:Jak baterka takhle začne ztrácet napětí, tak je už (skoro) kaput. Imho lepší než nabíjet je koupit novou a nemít starosti, jestli nastartuju.
I když je baterka vpořádku tak dochází k samovybíjení. "Inteligentně" fungující alternátory v nových autech jim nepomáhají a měsíc odstavení v chladu je hodně. Mimochodem nová baterka co koupíš v krámě bude sice připravená, ale ne plně nabitá. Já nucenou obnovu baterek omezil po koupi opravdu funkční nabíječky (což není ta z Lidlu za 500,-) v ceně jedné AKU. Baterie jednou ročně před zimou dobiju a je klid i u auta co jezdí sporadicky a používá se na přískoky po městě.
《》
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

no prave tie Inteligentne nabijacie cykly to je mordor. Ja ked som tiez zistil, ze ak chce clovek vymenit bateriu v bmw, tak musi danu kapacitu zapisat do RJ, zaregistrovat ju,ze je nova,aby ten igelitent vedel, ze ma nabijacie cykly prisposobit k novej baterke.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Esli sa ně podaří to "opravit" (kamínek, sfiňa jedna, skočil na kterémsi kole mezi brzdový kotouč a kryt, takže za jízdy pískám, teda já ne, brambor2), taxi po-st zase udělám ski-výlet na chopok a ta3 ... ejchuchu, pět týdnů dofči + šikovná sezonka = supr kombo.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

mne teraz prisli podlozky(s TUV certifikatom pre legalny zapis) pod kolesa a predlzene sroby aj bezpecnostne (davam dve na koleso :)) ) . Hrubka podloziek len 1cm na koleso, ale to bude tak akurat . Rozchod kol to rozsiri a snad aj trosku vylepsi stabilitu. No potom tie podlozky planujem nechat len na zimnych k origo kolam. Letne kupim disky s mensim ET a dam zapisat sirsie pneu. Najradsej by som bral 245/40 R18 vpredu a 275/35 R18 vzadu, ale to musim zohnat vyrobcu, ktory to ma TUV certifikovane, uz som nasiel kovane , kde mozem obut 235/40 R18 a vzadu 265/35 R18, to by aj mohlo byt, ale gripu nikdy nie je dost. Pri vypnutom DSC a plnej podlahe na 3jke palim gumy na 255/35 R18 ~x(
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

duke: promin, přehledl jsem..., čím že to jezdiš?
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

335i motor N54 . Momentalne 420 PS a 600Nm. V lete pojde 450PS 650Nm, ale to uz poletia turbicka na max :D . Nech mam dovod vymenit ich za hybridy a ciel je tak 580 - 600PS a 700 - 750 Nm . Vsetko udaje na kluke nie kolesach.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Brambor2 (zase) překvapil..... už asi 2 tis km mi při každém startu ukazoval 14tis km do dalšího servisu. Neska ukázal 15tis.... :D
Tak začínám mít podezření, že počítadlo km woleje v e90 preface počítá km nějak jinak než počítalo v e91 face - kdykoli sem do brambora1 dolíval wolej (mezi servisama), tak to nikdy nemělo vliv na udávané olejové km. Tady v bramborovi2 kdykoli doliju wolej, tak tomu přibude 1 tis km.... viz výše (to sem taky dolíval) a neska zas, sem ráno dolil 1/2litr když ukazoval 15tis, po ujetí 220 km ukazuje už km 16tis.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Esli sa ně podaří to "opravit" (kamínek, sfiňa jedna, skočil na kterémsi kole mezi brzdový kotouč a kryt, takže za jízdy pískám, teda já ne, brambor2)
Kamíček sem v pátek neopravil (michla neměl volný zvedák), taxem vyrazil neska s pískáním - po cca 30-35 km sa kamíček ubrousil natolik, že ho tření o kotouč zase výtahlo ven. A je klid.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět