BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

hlavně, že když tady mmira prodával M3, tak to na tebe bylo moc rychlý :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

pavproch píše:Už sem se tu raz kdysik ptal (řečnická otázka do větru) nad podobným výtvorem ...

Kdyby mi prdlo v kouli a s milionem v kešeni (jako že mi v kouli neprdlo ani ten miljon fčíl nemám k dispozici) a zajel do Říše pro tohle, postavil bych to vůbec u nás na značky?
Postavil. Tady máš např. Alfa Romeo 156 2.0 20v TB na českých značkách.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Divize

Příspěvek od Spectral »

Tož ho chlapi nechte snít. Ani pavproch nerealizuje každý úlet, nad kterým se zasní. Určitě taky občas vymýšlíte, jaké by to bylo nacpat něco někam, kam to nepatří, ne? :D
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

vonkreuz píše:
pavproch píše:Už sem se tu raz kdysik ptal (řečnická otázka do větru) nad podobným výtvorem ...

Kdyby mi prdlo v kouli a s milionem v kešeni (jako že mi v kouli neprdlo ani ten miljon fčíl nemám k dispozici) a zajel do Říše pro tohle, postavil bych to vůbec u nás na značky?
Postavil. Tady máš např. Alfa Romeo 156 2.0 20v TB na českých značkách.
200 000 Kc ?? @-) Dobrej joke.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neska (i zítra - jen ale dopo) mám ve firmě strážní službu (ČPošta aj. doručovatelé - neska byl doposud teda klid, nikdo nic nedones), taxem v rámci oběda provedl poslední letošní projížďku s bramborem2 (zahřát a tak) a teda rwd (s lehkým zadkem) je na sněhu zábavy kopec... a na závěr sme si navzájem s bramborem2 popřáli spoustu šťastných kilometrů i v 2020.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

pavproch píše:Už sem se tu raz kdysik ptal (řečnická otázka do větru) nad podobným výtvorem ...

Kdyby mi prdlo v kouli a s milionem v kešeni (jako že mi v kouli neprdlo ani ten miljon fčíl nemám k dispozici) a zajel do Říše pro tohle, postavil bych to vůbec u nás na značky?
mna by na tej E46 platforme velmi stval problem so strukturalnou integritou karoserie pri zadnej naprave, kde to praska a musi sa to latat a vystuzovat a pod. Na to by som nervy nemal :-s
Za prachy postavis na znacky vsetko. Vedia na dost veci za poplatok tresknut TUV certifikacie a zabastlit to do technicaku.
Taktiez napr do toyoty 86/subaru BRZ v DE montuju kompresory a vedia to hodit pekne do technicaku a podobne koniny. ;;)

Teraz som zistil, ze na moju E93 335i v Rakusku firma dodava downpipe bez katov so stredovou castou kde su len sportove katy a daju ti na to TUV pre zapis do technicaku. Vraj aj Emisna je s tym OK, tak nad tym slintam dost =p~ Len si musim pripravit 3000 Eur :-ss
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

omg, tam v tej diskusii sa to cele toci o pneumatikach a zjavne o tom nemaju ani paru. To asi nevideli este povolene semislicky cup 2 napr a obuvaju sa do klasickych letnych , kde podla foto aspon vpredu ma tak este 5-6 mm vzorku v poho. Tam to je sam profi zavodnik :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Nešní článek tady na AF.cz o polepeném BMW mi připoměl, že sem neska v Brně viděl (novou) X5, celopotaženou křiklavě rudou lesklou "kovovou" folií - vypadalo to prostě jak vypadá např. červený staniol na bonbonech - slušně řečeno, mno, asi by se mi to nelíbilo.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U konkurence sem zahlíd výsledky Auta roku 2020 v CZ - vyhrál nový 3er (G-generace)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

já byl včera u známého, co měl na dílně odstrojenou novou X3, na kterou dával fólii. Tedy, tak neopracovaná zakončení, jak u plastů, tak u plechů - to jsem ještě neviděl :-( Jakožeprémiecože??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět