BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

řidičBOB píše:Rozumím - můj děda tak sušil auto, táta tak sušil auto, ale dneska je to na pikaču x_x
Ne to tie dnesne laky su na pikaču :D

Ja vzdy cakam kym naprsi a usche :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

Stepan píše:mmira: tak to jsou všechny ty bezkontaktní myčky dost k prdu, což?
ne, ty mivaji upravnu vody, alespon ty dobre. tam fleky nehrozi.

mmch, ja to 2x do roka necham u meho lestice osetrit nejakym ???voskem, pak staci zajet na bezkontaktni mycku, oplachnout tlakovkou a vysusit jizdou. auta pak vypadaji ciste (vivat sede laky).
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:mmira: já mám brutálně tvrdou vodu, takže jakmile je trochu teplo, že to schne rychle, tak nemám doma šanci.
Jinak do sucha jelenicí.
Ale auto si sám myji velmi rád.
Jelenici? =)) =)) =))

Ja hezky bud dvoukyblikem a wapkou doma poradne a nebo jezdim na wapku do podbaby, tam je posledni program demi voda + na suseni po wapce accu fukar na listi z mountfieldu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

GSo dostalo na podzim keramiku, celou zimu jsem ho jen wapkoval a je cisty. Az ted jak zacne hmyz, tak zacnu mejt ruco.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: BMW Divize

Příspěvek od driver »

Hmyz už pár dní lítá, a je to hnus
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

mmira píše:jarka: pokdu nemas mekkou vodu, tak umyvani wapkou bez nasledneho vysuseni nechava mapy. zkusil jsem to jednou a od te doby wapka spokojene lenosi ve skladu.

MZ: deti na tebe
přitom stačilo koupit sušící ručníky a nějaký detailer...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

řidičBOB píše:Rozumím - můj děda tak sušil auto, táta tak sušil auto, ale dneska je to na pikaču x_x
Jako tvůj přístup mi je sympatický a taky jsem to dělal, ale ono to je tím mikro-ultra-super-ručníkem daleko pohodlnější a rychlejší. Ku.va až řeknu kámošovi, že jsem se na fóru bavil o mytí auta...

btw: neregistroval jste se někdo do Mostu na 24.4. - bude tam celodenní ježdění s corners.cz.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:
jarka píše:Bobe: o jelenici před detailerama radši nemluv - hned přijde školení :) . Taky jsem používal... Na druhou stranu, když používám to předmytí, šampón a usušení, tak to trvá výrazně kratší dobu než dřív (takže jsem vlastně taky spokojenej).
Rozumím - můj děda tak sušil auto, táta tak sušil auto, ale dneska je to na pikaču x_x
jako ty matný žiguli a stodvácy? tam nebylo co zkazit i houbou na nádobí...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Nebuď drzý! Ani děda, ani otec a ani já, bychom si nikdy ruské auto nekoupili!!!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

nemám ponětí, v čem jezdili, jen říkám, že dřív se tyhle věci fakt neřešily a auto bylo považovaný za čistý, dokud na něm nebylo bahno. Pak se to vzalo studenou vodou z hadice na zahradě a čímkoliv, co umělo udělat pěnu. Nějaká dekontaminace laku, clayování, PH neutrální šampon, mycí rukavice z ovčí vlny, keramika apod. vymoženosti se fakt neřešily :D
Odpovědět