BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

@pavproch: nebojis sa v AAA kupnopredajnej zmluvy? Vraj si to tam riadne zichruju aj ohladom znizenia ceny pri zisteni nedostatkov a tak dalej ? Pocul som,ze sa cloveku ozvali o par dni, ze chcu naspat tolko a tolko ,ze zistili neprimerany stav. A potom typek od toho odstupil, nech mu vratia auto a vratili mu ho bez povinnej vybavy, nejake veci chybali, lebo neboli spisane v zmluve. Mal dokonca aj ine pneumatiky. Tak radsej vsetko vo voze spisat do zmluvy a aj mozno by som auto pofotil .
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Dík za rady.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Tento týden jsem viděl novou 7er a X7. Na 7er mi ledviny vadily. Na X7 mi přišly velké, ale akceptovatelné.
btw. X7 táhle snad 10m dlouhý karavan a vypadalo to fakt dobře a s M50d se X7 asi ani moc nezapotila.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, sháním informace: http://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic.php?f=33&t=101751
Budu rád za každý názor, ať si trochu srovnám zmatek v hlavě....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Divize

Příspěvek od Spectral »

pavproch: Oba mnou používané oil guides říkají to samé, stačí rozlišit, jestli máš opravdu MTF-LT3, nebo MTF-LT2.
Ravenol Oil Guide:
Obrázek

Millers Oils Guide - MTF-LT2:
Obrázek

Millers Oils Guide - MTF-LT3:
Obrázek

Resumé: Máš-li opravdu MTF-LT3, pak tam patří 75W, takže od Millersu tohle. Tedy c) je správně :D
:ar!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

moje zkusenost s prevodovkovymi oleji MO v BMW skrinich byla docela tristni, u obou aut to zacalo zadrhavat a musel jsem to vymenit na OEM napln, pak zase zacaly fungovat normalne. to same mi rekl tehdy servisak ohledne jeho GS1200.

za me tedy nebrat
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

do převodovky bych nikdy nedal nic jinýho, než OEM. Kdokoliv z mého okolí to zkusil, vždycky na tom shořel.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

to mozem tiez len potvrdit. Sice to bola Skoda nie BMW, ked som prvykrat urobil tu chybu a dal sice presne tu specifikaciu a viskozitu, ale radilo to v zime strasne zle. Hned som to potom vylieval a dal OEM. Teraz uz v BMW pouceny som daval len OEM a ziaden problem.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

u Subaru MO fungoval vyborne
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Divize

Příspěvek od Spectral »

Zajímavé. Dával jsem do BMW převodovky Millers dle specifikace před pár lety a bez jakýchkoliv problémů na něj jezdím dodnes. Po výměně jsem nezaznamenal žádnou změnu, ani k lepšímu, ani k horšímu.
:ar!
Odpovědět