BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

To, že bávo klesá, potvrzuje mnoho lidí už dlouho... Doby mého 320i R6 a 4AT jsou už nenávratně pryč. To je prostě holý fakt. Je také fakt, že jeden by nečekal, že tahle značka klesne až k pohonu přední nápravy a hrdě tvrdí, že to je BMW.
Co mne ale opravdu fascinuje je, že existuje vemeno, které se podepisuje jako manažer něčeho a tohle vemeno je schopno napsat tyhle podmínky mailem ještě většímu vemenu. Vždyť každému příčetnému, kdo toho FreeScoota někdy někde zahlédl, musí být jasné, že to je vybuzněnej looser, co nemá ani na jízdenku MHD a jediné jeho know-how, je číslo na tu poloruskou vopici. To mi fakt hlava nebere...ještě se tam rozepíše o tom, jak je potřeba pomlouvat konkrétní konkurenci, atd. Ten té značce fakt pomůže :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

to bude ještě zajímavé...

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/ces ... a-nebo-ne/

taky doufam ze se bawo zase zvedne...ale porad je to lepsi nez vetsina koncernu.
Na druhou stranu kdo pred x lety cekal ze Nokie skonci v propadlisti dejin
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Xaltotun
Autoškolák
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21 pro 23:50

Re: BMW Divize

Příspěvek od Xaltotun »

Vetsina koncernu - to myslis bentley, lambo, bugatti, audi a porsche?
Lebo porovnavat BMW s vw, skodovkou a seatom je trochu z cesty.
Cupra ST 265 manual (2016), Lancer 1.8mivec (2010)
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Tak tak, nemíchejme hrušky s jabkama. Srovnejte si třeba první passat ze 70.let minulého století a pětkové báwo z té doby. Kdo si nemůže pamatovat, prosím vyhledejte si to. Ten rozdíl byl propastný, byla to dvě absolutně rozdílná auta. Nejen pohledově, ale i podvozkově a motoricky, to hlavně. I cenově to byla prémie, ale bylo za co platit A dnes? Ty auta jsou skoro stejný. Báwo sešlo k "lidu" na úkor všeho.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Xaltotun píše: Lebo porovnavat BMW s vw, skodovkou a seatom je trochu z cesty.
Třeba 2er a Touran by šel srovnat snadno... Myslím, že ani 3er vs. Passat, by se B8čka nemusela stydět...až na ty šestivály...což je ale politické rozhodnutí, které dojde i na bawce, akorát později.

jerry: obávám se, že Passat nikdy nebyl a nikdy nebude konkurence k 5er ;-) Už jenom cenově - tam, kde Passat končí, 5er tak nějak začíná.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Ale dnes je rozdíl hlavně v ceně. Musí přesvědčit lidi, že mají prémii. Jasně, je i v tom, co od auta dostaneš. Ale v minulosti byl ten rozdíl propastnější. Ale i ty ceny dřív byly podstatně rozdílnější. To přiblížení v obou rovinách je markantní.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Já myslím, že to máš přesně vystižené v podpisu! ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Xaltotun
Autoškolák
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21 pro 23:50

Re: BMW Divize

Příspěvek od Xaltotun »

Netrvdim ze sa passat alebo superb neda porovnat s 3er, ale nemalo by to tak byt pretoze to su ludove auta. Bohuzial ako pise jerry dnes je realita taka ze sa s 3er daju zrovnat aj vybavane a motoricky silne auta nizsej triedy. Obycajne auta sa stale viac priblizuju premii. A premie v socka vybave a slabej motorizacii, to ani nie su premie.
Cupra ST 265 manual (2016), Lancer 1.8mivec (2010)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Tomu se říká vývoj. Že jde špatným směrem, dokazuje mnoho faktorů - Porsche má SUV v naftě; Maserati a Bentley mají SUV; BMW dělá FWD auto; BMW nahrazuje R6 čtyřválcovými turbomotory; 50d není má pomalu už víc turb než válců...atd, atd...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mesyas
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 24 črc 21:04

Re: BMW Divize

Příspěvek od mesyas »

už dávno nejsem ve věku, kdy je mým koníčkem sledování youtube lidí, ale tahle kauze mě donutila si pustiti toho freescoota, TVwixx a tu mladou slečnu Carry. To video, kde slečna brečí štěstím mě dostalo, nevěděl jsem, jestli se smát nebo brečet, jak je to zoufalé falešné. Proč by slečna, která má řidičák teprve chvíli chtěla půjčený BMW(500km? to jako fakt?), v tomhle věku by měla být ráda i za starou feldu. Machrovat v BMW je asi v módě, za tohle se klaním těm klukům, že něčemu takovému odolali.

Co se týče Inveltu, když jsem si tam vybíral já auto, tak mě úspěšně ignorovali, ani se nenamáhali oplatit pozdrav(sekretářky, prodejce...), asi předpokládali, že člověk co nenosí kvádro a nevypadá jako snob na BMW nemá nebo co, ale když se už jako páni rozhodli oslovit, tak bylo jednání jak s nějakým blbcem. Do toho místa už nikdy více.

Ty emaily, nevím jestli p. Haberle nebyl zrovna na drogách, ale vypotit něco takového snad nemůže ani pomalejší člověk. Tohle i lépe vymyslel student prvního ročníku VŠ.

P.S doufám, že ten poslední email, kde p. Haberle vyhrožuje mafií je jen vtip. :)) :)) :))
Odpovědět