BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Duke_Luke píše:to bude podla mna len kontrola/vymena casti kabelaze pre ventilator kurenia.
Podle popisu té závady od paní v telefonu by to mohlo být ono. Každopádně mluvila o nějakém ele. konektoru klimy/topení. Podle výše uvedené stránky se svolávačkama by se mého ex-auta týkal i ten + kontakt. Takata se ho netýkala, to jsem hned v době takata gate prověřoval.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch 9.litopadece 2020 píše:
pavproch 20. říjence 2020 píše:Brambor2 fčera nepříjemně překvapil: hned po vyjetí při prvním zrychlení docela silně u 3tis otáček zhoupnul v tahu a stejně to opakoval první půlhodinu jízdy při každém zrychlování okolo těch 3tis otáček + motor měl trochu jiný zvuk (ne nepříjemný, prostě jiný
Víc jak měsíc byl klid a neska po startu zas ditto. Kurafiks. Nato musím přijít, co to tam (lehce) blbne. :ymhug:
Po circa čtyřech měsících neska zas - sem potřeboval zajet do města, nastartuju ho promrzlého/studeného a brambor2 měl nějaký (lehce) divnější (dunící) zvuk a při prvním zrychlení po zahřátí "dramaticky" cuknul někde u 3tis otáček, podruhé ale ne, ten dunivý zvuk tam byl ale celou cestu do/z města = 20km ... normálně lituju, že sem nikdy nerozchodil tu diag od ice bladeho, kurewsky by mě zajímalo se podívat, co se tam odehrálo, protože díky covid restrikcím se fčíl za matizem (do jiného okresu/kraje) na profi-diag nedostanu... ~x(

EDIT o 24hod později: Samozřejmě mi to nedalo a šl jsem to neska projet = vše ok, žádné cuknutí. Chjo no, co to kura může být?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

a proc je nerozchozena?
Me pomohl na chatu i s rozchozenim na macbooku a nikdy jsem nelitoval ze jsem to vzal od neho :-)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

máš diagnostiku na macbooku jo? tywe právě protože diagnostika je na widle, tak zvažuju že bych si nějaky netbook starej čistě na tohle koupil.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

jo na macbooku ale jedu to ve widlich ;) Funguje jak INPA tak i ISTA
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já ji na starém noťasu instaloval a rozchodil napoprvé, ale po otevření to pro mě bylo uživatelsky tak "cizí", že sem v tom nic nenašel, tak to zase zavřel a už nikdy neotevřel. Stará kunverza. Sem.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

rhinos: takže si musíš udělat widle na macbooku. Oukej
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

jj a vubec nepoznas ze to vlastne neni klasicke widle :-)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Ono to už běhá na "moderních" woknech (w2k, w7, w10)? Ta verze diag, co sem měl já, běhala jen na Win95, na novějších verzích widlí nešla instalovat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

jo ja to mel na W7
Citroen C4 GP
Odpovědět