BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Mne se dokonce i ten leak M2 narazniku libi. Libi se mi jak je to cele trochu krabicoidni :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuknul sem na to tež a ... nelíbí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

za mna tiez ako pozeram, co dizajnersky vystrajaju v BMW je cisto do placu @-) Po F8x generacii sa mi uz nepaci nic od BMW :D

inak zase som riesil poistnu udalost. Parkoval som na krajnom parkovacom mieste uplne pri obrubniku a nechal si od dalsieho mrte miesta volne a aj tak clovek si najde suchnuty blatnik a jemne dvere.. Islo ma mrdnut. Volal som benga, pofotili, popisali , dal som mozny typ na pachatela, kedze si pozeram kazdy den kto pri mne stoji..ale asi si zacnem aj fotit auta pri mne, lebo toto uz nie je normalne.
Tak havarijna poriesila. Nastastie keramicka ochrana ochranila dvere, kedze tie boli len povrchovo dotknute a rozlestili aj blatnik, no ten bude nutne lakovat. X( Ale vidno to uz len fakt pri blizkom zadivani sa.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Na bramborovi2 začal blbnout ostřikovač př. světla v předním nárazníku - dostal ránu - dojel sem traktor, co sekal trávu v příkopě a zrovna když sem ho objížděl, vyletěla od něj velká hrouda bordela a trefila mě přesně tam. Takže asi nezbyde než koupit nový
Sem to tak trochu chtěl vyprokrastinovat (čti: sem nato zapomjééél) a neska, dyž sem přicházel ve FNO k autu (zepředu) semito připomělo - levý ostřikovač polovysunutý (+ pak píplo upozornění, že sucho v nádržce ostřikovače = kromě toho že se nezasunuje, tak asi i teče). Dál to už odkládat nebudu, zítra to objednám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, N52B30 v bramborovi2 papká CFS i po výměně separátoru, ale výrazně míň.... neska dolito 3/4litru po 1600km od posledního dolití po horní rysku (dle elektronické měrky). Ale nevadí, aspoň má neustále "trochu" čerstvý wolej..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kruciš, brambor2 mě fčíl vystrašil (a nasadil bróka do hlavy) - po startu a zahřátí pod plynem okolo 3500-4000 toček slabý divný "plechový" zvuk z motoru a citelné zhoupnutí v tahu. Vystoupit-nastoupit (zhasnout motor, vytáhnout klíček, minuta, start) pomohlo, ale ve škebli mi to to vrtá, co kura mohlo být?

Doufám, že jen nějaká nahodilost a nebude se to opakovat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
misa
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18 zář 18:45

Re: BMW Divize

Příspěvek od misa »

Zdarec chci se jen zeptat jestli je problem, kdyz jsem chladící kapalinu do -30°C doplnil cca 1,5 litrem vody? Dle posledního záznamu v servisu byla kapalina měřena na hodnotu -30, ted došlo ke ztrátě a doplnil jsem vodou ale nemám možnost změřit. Zimy za posledni roky tuhe nebyly, vidite v tom problem? :(
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Není to problém, případně si nech kapalinu proměřit, jestli chceš mít 100% jistotu.
Problém bych viděl spíš v důvodu ztráty kapaliny.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
misa
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18 zář 18:45

Re: BMW Divize

Příspěvek od misa »

No vzhledem k tomu, že celkový objem v chladícím okruhu je cca 3,5 litru je to nyní v poměru 1:1, takže hodnota by měla být do -15 je to tak? Děkuji Vám za předchozi odpověď
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

3,5 litru se mi nějak nezdá, i obyčejná 116 má skoro 8 litrů.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Odpovědět