BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

Pojištění mám, ale z ohledu k přírodě nevyhodím plně funkční věc.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Důvod odlišný, výsledek stejný. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

poistene celne sklo mam tiez. A auto ked som kupil, tak som si nevsimol,ze bola prasklina presne pod stieracmi dole tiez v tej ciernej casti, ktora sa podla sklarov nesmie uz opravovat. Ale na STK to bolo v poho a nechcel som to menit, no potom mi pomohla kamera v aute a ine auto na dialnici, co mi sklo "zostrelilo" presne akoby niekto strielal na mna headshot :D , tak som siel za nim na zjazd ,kedze schadzal skor :D a zastavil ho a povedal,ze co sa stalo...bol zo zaciatku vyplaseny ,ale pochopil a ked vedel,ze mam aj kameru, tak sme spisali zapis a plnila jeho poistovna aj spoluucast bez problemov. Takze mam uz skoro teraz dvojrocne sklo. Bolo to davnejsie.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

I díky informacím tady (ještě jednou kuju) mám (teda já ne, brambor2) podvozek pořešený, materiál (ramena M3, pružiny a stabíky) objednaný, až to bude fšecko nahromadě, tak to udělám spolu s komplet novýma brzdama (co mi už asi půlroku leží pod stolem a okopávám si o ně palce). Pak zajet brzdy z Bumbálky systémem od nuly přes lehce až na krev a udělat geošku a ....

Jaxem ráno jel na STK, taxem to vzal (delší) oklikou a pořádně sem vyhnal saze z komína (aby brambor šel na ME se zahřátým motorem) a ..... jak já su za R6 bez foukátka, 6MT, RWD a nula asistentů ráth.... ale fuckt ten podvozek (tak jak je fčíl) není v zatáčkách vůbec jistý..... já vím, zimáky, ale i tak....

Zítra odpo, jak nebudu mít co dělat (dyž sem ve vyhnanství v "Brixenu"), tak brambora2 přezuju DIY na letní (příští týden má už "zuřit" léto) OZ a PSS plus pár (opravdových) drobností co mám na seznamu "udělat".

.... prostě: tak, tobysme měli. Co dalšího (na bramborovi2 udělat/vylepšit) ? :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

Menší tříramenný volant s patřičně obézním věncem, pakliže originál nesplňuje tyto parametry a neobsahuje pro řítiče naprosto nezbytné funkce a sedačku řítiče s dobrým bočním vedením, opět pokud původní kus v tomto ohledu není úplně optimální a výměna by nevyžadovala nějaký zásadní zásah do konstrukce uchycení. :-?
A pak už k "dokonalosti" zbývá jen křídlo až po střechu a boční a zadní spoilery až po zem. 8-}
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Mám tam (teda brambor2 má) m-paket tříramenný s tlustým (relativně) malým věncem, změna netřeba, ale díky za tip.

Spojlery a křídla ne, dyžtak nějaký decentní lip pod př. nárazník nebo decetní odtrhovou hranu na kufr. Cabroň. Zkusím prozkoumat, co polští MM performance nabízejí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

tak ten volant nie je zly napad. Ja som bol nuteny svoj dat precalunit, nakolko ta eko koza, ci co to je na tych volantoch stoji za staru belu. Pot z dlani to pekne nahlodava a zacala sa mi tam robit diera a to uz pri 180 tisic km. Tak som mal predstavu jasnu. Ja mam rad poriadne hrube vence, pretoze sa mi to krasne drzi v ruke ako klobasy.
Chcel som aj zachovat kvazi OEM look koze, takze perforacia plus hladka koza .Presivanie je M performance trikolora. Nechcel som skosenie ala Audi. Plus ma iritoval ten plast, ktory povodne je pogumovany a pri ryhach to zanechava strasne skaredy vzhlad.
Tak davaj rozobrat a s tekutym praskom na riad zosuchat komplet a dat nastriekat do kodu farby list interieru.
Plus som dal jemne zvyraznit bicepsy volantu, nech sa to lepsie drzi palcami.
Taktiez som chcel omladit cely vzhlad interieru, tak ano cinske serepeticky ako cervene start/stop tlacidlo a vymenil som aj jedno viacucelove tlacidlo za M tlacidlo.
Na obrazku vidiet vysledok.
Obrázek
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: BMW Divize

Příspěvek od ace2 »

Kdo ten volant dělal?
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

HondaMan píše:To ta skla nemáte pojištěná? Já měním sklo 1 - 2x za rok. Zavolám, nahlásím, na parkovišti před firmou mi sklo vymění a zase mám krásný výhled...
Už po roce používání je sklo samý pupínek a "spot", tak jsem za výměnu vždy rád.
Ja mam na skle prasklinu temer od novoty, stk by to nejspis neproslo, ale na to je jeste casu dost. nemenim to hlavne kvuli jedne spatne zkusenosti z drivejska. Proste nejaci dva lidi to nikdy nemuzou usadit jako robot a nanest lepidlo presne taky nezvladnou.
Pravda vyděsí
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

I ve fabrice to možná krom Tesly dělají nějací dva lidi, je fakt, že už to mají asi nazkoušené. Ale semtam se to v servise úplně nepovede, to je pravda.
Odpovědět