BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

pavproch : urcite to nekupuj z FCP z poza mlaky. Dal som to len referencne, lebo su tam popisane vsetky cisla dielov, co mas kupit.
Ja som to kupil v shope v Cechach dokonca sa mi zda, ze mlparts.cz ,alebo aj nieco inde, ked to tam nemali. Vies si uplne lacno poradit aj tu doma. Mate casto lacnejsie diely u vas ako na SK :-o takze podporujem vasu ekonomiku :))

resp. si naklikaj nejaku E92 M3 cez stranku realoem.com a hlavne daj EU verziu, nech ti hodi EU cisla dielov a podvozok si vies pozriet aj tam a porovnat diely a spravne cisla. Resp. vies tam len nahodit cislo dielu nejakeho ramena a ono ta potom hodi na diagram.

PS: ja som kupoval vsetko TRW a ono je to fakt origo diel, len ked to predavaju ako nahradny diel, tak na tom hlinikovom ramene mas ten znak ///M len zbruseny =)) . Fakt to vidno na kazdom jednom ramene zbrusene. KEby si to kupil ako origo diel v BMW ,tak tam budes mat ten znak ///M . :p Ale zbytocne priplacat za znacky.

Inak dalsia zaujimavost, predne ramena dve mi prisli v Obale lemforder, ale si to vybalil a tam bolo TRW rameno tiez s vybrusenym znakom =))
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Divize

Příspěvek od Kavis »

LMI a TRW spadaji pod koncern ZF, takze se muze stat, ze budou v krabice jednoho dily druheho. LMI taky neresi dve kvality a kdyz vyrabeji OE, tak jejich je to samy jen s vybrousenym cislem.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

ref podvozek m3: Kuju všem za rady.

ref brambor2 vs STK: Schopen, odveden. Závad celkem 0.Ťukanec na skel našli, ale opravdu nevadí. Zas dva roky bude klid. Kuju všem a všemu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jo, a STK v RpR už funguje v nové hale, mají to moc pěkné ale postup je stejně nelogický jako dřív: přijet, jít dozadu na ME, udělat emise, vzít papíry a jít dopředu na STK. Jak dyby to nemohlo být na jednom místě... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

tak je to co já vím všude, snad i ze zákona ME a STK nesmí být jedna entita, tak to oddělují aspoň na oko
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Aha, to sem nevěděl. pak to má logiku. A jo, na účtenkách ME a STK jsou jiné"firmy" to sem si nefšim.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

A samozřejmě je to absolutní šaškárna. Řeším to na jedný hale s dvouma vratama, s jednou recepční, jedním technikem. :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

stejne. co se skla tyce, mam na jednom aute prasklinku presne uprostred okna. je to takovy pulmesicek, z mista ridice kvuli uhlu lomu neviditelny. na STK s tim meli velky problem a az po velkem sporu se uvolili, ze z toho udelaji zavadu A.

na novych autech se resi absolutni picoviny, pritom jen co jsem tam cekal, prosly pres kontrolu dva neskutecne vraky.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

To ta skla nemáte pojištěná? Já měním sklo 1 - 2x za rok. Zavolám, nahlásím, na parkovišti před firmou mi sklo vymění a zase mám krásný výhled...
Už po roce používání je sklo samý pupínek a "spot", tak jsem za výměnu vždy rád.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Sem psal, že to pojištěné mám ale bylo mi lenivo. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět