BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

janjan píše:Podle mě v reálném provozu no běžné silnici (nemyslím nějaké serpentiny v horách) nemá smysl snažit se závodit s něčím, co má evidentně výkon o třídu jinde. Rychlost v přímce je prostě v běžném provozu rozhodující faktor a co nedáš v přímce, to prostě nedáš... :ymhug:

Nebavím se o nějaký vysoký krabici, ale zrovna 550D je vcelku schopný povoz, který má mimochodem 280 kW, respektive 294 v posledním provedení, to už fakt není málo.
A hlavne on tam ma ten vykon furt...ty kedze tam nemas foukatko tak sa k nemu musis namahavo dopracovat furt...
Keby si miesto Mmirovej 330i kupil moju M135i tak si s nim pozavodis lepsie :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Mně to vlastně neva, že mi ujel.... :D

(čti: hlavně že NEmám foukátko :ymhug: )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

To uz by ted menil 3. turbo a 2. pumpu =))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Spíš by to normálně fungovalo.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

presne tak, normalne by to fungovalo. Ak to clovek kupi z rozumnej druhej ruky, tak to vobec nie je so servisom take strasne, ako ludia pisu. Ak sa o to staras, vsetko slape ako hodinky. A to mam biturbo motor, o ktorom je tiez zla mienka N54 ,ale ja si to neviem vynachvalit a pouzivam to ako daily car.
Ja som bol tiez niekedy zastanca atmosfer, ale ako som privonal k biturbu,ine uz nechcem. Ideal by bol V12 biturbo =))
Mal som aj 4 valec turbo benzin, a tam to az tak kultivovane nebolo. R6 je uplne niekde inde. :ymparty:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já tady ale nikde/nikdy ale nepsal o (ne)spolehlivosti foukaných R6.... prostě bych si jen velmi těžce zvykal na jejich jízdní projev - jezdil sem už jak ///M3, tak i ///M2 a prostě ne, rychlé je to - na mně - až moc, ale ty emoce z redline tam prostě nejsou, jsou tam jiné a jinde (málem už od volnoběhu) a to já právě nechci.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

@pavproch - ak myslis moj koment, tak to som skor reagoval na uzivatela "blah" . Chapem ,co myslis, to potom by ti skor vyhovovala M3 E9X s V8 N/A ,alebo V10 M5, ale tie by som servisovat nechcel :)) . Ako tie oturbene auta maju uz oem od BMW charakteristiku plynoveho pedalu nastavenu naschval exponencialne - poziadavka na tlak turba je uz dost skoro - aby si mal ten pocit kopanca a rychlosti. Da sa to upravit na linearnu chipom a tam mas ten pocit potom troska lepsi, resp. existuju preto tzv. Pedal tuner Kits, kde to prepojis ako medzikus pod plynovy pedal a vies si menit charakteristiky odozvy prepinacom,alebo bluetooth\wifi appkou.
Som zvedavy,ci nova M3 nahodou nepride s 48V technikou a pomocnym elektrickym turbom, to by jazdilo o dost responzivnejsie.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Chjo no. Když se věci používají, taxe občas zadaří....

Jedu si takle a najednou "bum" rána jak z děla do čelního skla, šutr od nákladáku před mnou, v čelním skle důlek jaxfiň (cca 2cm v průměru) ale bez paprskových prasklin do okolí, přesně mezi černýma tečkama (neprůhlednýma) na okraji skla tj. mimo oblast kudma se dívám, čili přes STK bych projít moh. Možná. Pokud to neporoste, tak sklo měnit nebudu (i přesto, že mám výměnu skla v pojistce) a uvidím jak STK v dubenci .... Ale dálniční nálepku 2020 nalepím tak, aby šla snadno sundat, preventivně (tj. pomocí deaktivace lepidla na texaskách/tričku).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

pavproch píše: (tj. pomocí deaktivace lepidla na texaskách/tričku).
Nebo nalepit na ochrannou fólii displeje na mobil a obstřihnout, drží to pak jen elektrostaticky :-)
《》
Odpovědět